Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is kikészít mikor...

Titeket is kikészít mikor apósék mindig kérdezgetik, hogy hova mész?

Figyelt kérdés
Velük lakunk és mikor látják,hogy indulunk valahova mindig megkérdezik,hova mentek,mit csináltok,mikor jöttök?Egyszerűen annyira idegesítő.Ja meg mikor csomag,vagy levél jön nekünk mindig kérdezik,mi van a csomagban?Levélnél meg bontsuk már ki mi van benne?A sírba tesznek.Elmúltunk 30 évesek gyerekeink vannak.Miért kell ezt csinálni.Egy bolond rokonuk is itt lakik aki amikor nincsenek itthon mindig bemegy a szobába kíváncsiskodni,valószínű a mienkbe is mikor nem vagyunk itthon mert észrevesszük valamiről mindig,hogy járt ott valaki.Meg mindig mondja mikor hazajönnek,hogy mi mit csináltunk egész nap,meg ha voltunk valahol akkor azt is.

2012. nov. 16. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
spongyabob
2012. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Kíváncsiak, beszélgetni akarnak.

Cseréljetek zárat és zárjátok a szobát.


Ha nagyon nem bírjátok, költözzetek el.

2012. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tetszik költözz el. Más is így csinálja.
2012. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztünk ide mert nem bírtuk fizetni a lakás törlesztést és el kellett adni.
2012. nov. 16. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Engem nem idegesít, sőt nem is kérdezgetnek, mert nem is ismerem apósodékat.
2012. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy csak a költözés segít,csak kíváncsi vagyok,hogy csak nekünk vannak ilyen rokonaink,vagy mások is vannak-e így.Valamint,hogy mennyire bírják ezt mások.
2012. nov. 16. 15:14
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
A kényszer nagy úr. Egyenlőre ők tesznek szívességet azzal, hogy ott lakhattok. Ha nem engednék meg, akkor mehetnétek a híd alá, a gyerek(ek) meg intézetbe. Szóval ehhez képest semmiség, hogy kiváncsiskodnak.
2012. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Mondjátok meg nekik, hogy nem vagytok már gyerekek, lehetne esetleg egy kis magánéletetek, hogy ne kelljen mindig mindenről beszámolni? Amúgymeg ha kérdezik hova mentek, mondjátok, hogy el. És pont. De amíg nem teszitek őket helyre, addig nem szállnak le rólatok.
2012. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Tegyetek meg mindent, hogy visszaköltözhessetek lassan. Vagy a te szüleidnél? Ha téged idegesítenek vagy ők ilyen kíváncsiak nem tudsz ellene mit tenni. Csak mérgesedni fog.

Ha elmentek csak lökjetek oda egy helló majd jövünket. Ha leveled jön tedd el, majd a szobában megnézed. Szerintem sincs ehhez semmi közük. Amikor látod hogy bemegy a rokon szobájába, akkor jegyezd meg poénosan, hogy reméled a tietekbe azért nem megy be. De többet tényleg nem tudsz tenni.

2012. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

És miért olyan nagy baj ha megkérdezik hova mentek, ezt nem értem.

Lehet még nem szokták meg, hogy ott vagytok, vagy még nektek is új a helyzet majd összerázódtok csak idő kell hozzá.

2012. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!