Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is kikészít mikor...

Titeket is kikészít mikor apósék mindig kérdezgetik, hogy hova mész?

Figyelt kérdés
Velük lakunk és mikor látják,hogy indulunk valahova mindig megkérdezik,hova mentek,mit csináltok,mikor jöttök?Egyszerűen annyira idegesítő.Ja meg mikor csomag,vagy levél jön nekünk mindig kérdezik,mi van a csomagban?Levélnél meg bontsuk már ki mi van benne?A sírba tesznek.Elmúltunk 30 évesek gyerekeink vannak.Miért kell ezt csinálni.Egy bolond rokonuk is itt lakik aki amikor nincsenek itthon mindig bemegy a szobába kíváncsiskodni,valószínű a mienkbe is mikor nem vagyunk itthon mert észrevesszük valamiről mindig,hogy járt ott valaki.Meg mindig mondja mikor hazajönnek,hogy mi mit csináltunk egész nap,meg ha voltunk valahol akkor azt is.

2012. nov. 16. 15:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó de itthon is sok mindent mi csinálunk,takarítást mindig én,mert ahhoz nincs kedvük.A férjemet is állandóan ugráltatják,így minden férfimunkát ő csinál.Füzetünk mindenbe,itt annyival jobb,hogy többfelé oszlanak a költségek.Én tudom,hogy örülhetünk,hogy itt vagyunk,de szerintem ők jobban,mert mindent velünk csináltatnak meg. Anyósom már nem él,pedig ő rendes volt.
2012. nov. 16. 15:23
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Addig is megéltek valahogy amíg nem voltatok ott. Az meg, hogy belefizetek a rezsibe teljesen természetes mert 2 ember rezsije nem annyi mint 6 emberré.
2012. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Mi külön élünk de csak pár háznyira.

A férjemet a nagyszülei "nevelték" fel . Nagyon elviselhetetlen volt a helyzet. Az öreganyja egy vipera. Na szóval ő mindenre kíváncsi a férjem vele durvábban rendezte a helyzetet és konkrétan megmondta hogy semmi köze hozzá hova megyünk.

Nem rég anyukámék is elkezdték akik amúgy jó fejek és ők is csak pár házra laknak. Na őnekik én mondtam meg.Nem voltam durva mert elsőre is megértették a lényeget.

2012. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

"Nemrég költöztünk ide mert nem bírtuk fizetni a lakás törlesztést és el kellett adni."


Basszus! Megkönyörültek és befogadtak két csődtömeget,

és még neked áll feljebb??


Mit csináljanak?

Ne szóljanak hozzátok??

Akkor meg azért írnál ide, hogy meg se kérdezik, hogy mi van veletek?!!

2012. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ők mondták,hogy adjuk el mert náluk úgyis sok hely van,meg ,mert már idősek és legalább lesz egy kis segítség.Nem fogok senkinek magyarázkodni,de nem vagyunk mi olyanok amiket írtatok.Nem panaszkodásnak írtam csak kíváncsi vagyok,hogy mások ilyen helyzeteket,hogy viselnek és oldanak meg.A szapulóknak csak annyi,hogy nézzenek magukba,senki nem tökéletes.És ne érezzenek kényszert arra,hogy minden kérdéshez leírják a véleményüket.
2012. nov. 17. 11:53
 16/17 Szabó Álmos válasza:
35%

"Basszus! Megkönyörültek és befogadtak két csődtömeget,

és még neked áll feljebb??"


Ez kicsit durva! :S

Jó neked, ha másokat csődtömegnek nézel, ha azok nem tudnak lépést tartani a kifizetésekkel, főleg gyerek mellett. Biztos dobozban élsz, vagy olyan tökéletes életed van, hogy elképzelni sem tudod, milyen lehet anyagi problémákkal élni. Tényleg irigyellek.


Az igazi problémára visszatérve, rengeteg 'szülő' ilyen beleszólós. A páromnak pl. az anyja előttem mondta, mit fog kezdeni magával, ha ők már nem élnek. Néha érthetetlen, miért ilyen együgyüek a szülők. Talán nem tudják elfogadni, hogy a gyerekük felnőtt, nem akarják elengedni, túlontúl féltik...

Az elég gáz, ha járkálnak a szobátokban, én tuti bezárnám, vagy próbálnék beszélni velük, de ez így nem állapot, nem egészséges.


És bármilyen hihetetlen, ha valakinek még albérletre sincs pénze, az nem csődtömeg.


Sajna ezen az oldalon retardáltak is szeretnek beírosgatni...:D

2012. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minket nem, sőt engem sem. Miért nem tudsz rendesen fogalmazni?!


Tévedés vannak itt sokan és te is: nem ám egyszerű kíváncsiságról van szó, hanem nagyon durva, állandó kontrollról, ami már egy kétévesnél is durva.


Miért tűröd el? Nincs hova menni...jaj, hagyjuk már ezt!

HA akarod, mindig van hova menni - csak ugye, ehhez erő kell, a kényelmetlenség felvállalása, és akarás, hogy felnőj végre.


Az nem megy, hogy egyszerre akarsz kislány lenni, és közben panaszkodsz, hogy ronggyá kontrollálnak (azaz valójában gyerek-szerepbe tasíztanak!) 30 éves korodra.


Tessék megmondani, hogy semmi köze senkinek semmihez. És tessék szépen elköltözni, jó messzire. Ha kell, külföldre egy időre. Van neked saját lábikód, csak rá kell merni tudni állni. :)

2012. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!