Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk bátyámmal és a...

Mit csináljunk bátyámmal és a barátnőjével?

Figyelt kérdés

anyám engem faggat h mit kéne tenni h bátyám és a barátnője .... mert h lusta meg állandóan egymás nyakában szájában egymáson ..... szokásos duma ... h én mondjam meg h mit csináljunk hogy...

mert akármiről van szó ami barátnőjével van ...hát apa az nem bírja ...és h van ugye munka itthon meg segíteni is kell és apa kimondja a véleményét és erre Norbi felkapja a vizet aztán apa is aztán szikrázik a levegő Norbi bent rí a szobájába .... -.- katasztrófa ...és mindkét szülejem az één füülemet rágja h mit csináljunk/janak


nekem is van barátom, de őt szeretik a szüleim, illetve vele nem az van, hogy csak egész nap az ágyban fekszünk, mint a bátyámék, hanem mindenfélét csinálunk (kártyázás, sétálgatás, túrázás, stb.)

meg segíteni is szokott itthon, stb


2012. nov. 16. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmit nem tudtok velük csinálni. Aki lustának született, az általában az is marad, ezzel nincs mit tenni. Nekem is van egy barátnőm, aki 4 éve összejött a mostani párjával. Az apja elzavarta, veszekedtek, stb. de a bnőm nem hagyta magát, aztán az lett a vége, hogy most mindenki együtt lakik boldogan. Van még két tesója ennek a bnőmnek. Na a hugának lett egy pasija. Tipikusan az a fajta, hogy eszébe se jut segíteni. Ha megkérik rá, akkor esetleg, de amúgy.. A bnőm pasija mindenbe besegít, mivel, hogy ott is lakik, de azelőtt is segített (nem ezért zavarták el). A lényeg, hogy az ilyen emberekkel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Ezt mondd meg a szüleidnek is, hogy feleslegesen rágják a te füledet, te sem tudsz többet tenni. Ha pedig annyira nem bírják egymást elviselni, akkor költözzenek el a bátyádék.
2012. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még nem élnek együtt a bátyám és a barátnője

Csak két hetente hétvégenként jár át ide (bátyám meg a másik hétvégén megy át hozzájuk, mert a megye másik végében lakik a barátnője)

2012. nov. 16. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak 2 hetente jár át, azt igazán kibirhatjátok.

Az, hogy ilyen "öregesek" az ő bajuk. Majd megunják.

2012. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!