Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jutott akarate...

Nekem miért nem jutott akaraterő? Nem tudok lemondani az édességről? =/. Egész családom állandóan cseszeget.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok 173/70 5 éves korom óta sportolok és igen tudom kissé túlsúlyos vagyok.Annyit cseszegetnek már kis korom óta azért mert "erős" testalkatúnak titulálnak és nem szállnak le rólam hogy már tiszta két lábon járó komplexus vagyok.

Most vettek NEKEM egy futópadot,hogy fogyjak -.-

egy nagyon jó padot.

Hát jó futok is rajta napi 8-15 km-t szabadidőtől függ mennyit általában 12es sebességgel.

DE nincs akaraterőm arra,hogy megálljak a napi 1-2 pohár tea és a különböző húsok előtt... =/

Egyszerűen rossz kedvem van és kész.Hiányzik sírni tudnék a reggeli teámért...de tudom hogy a népes családot zavarja teltségem és támogatnak a lefogyásban csak mondjátok meg hogy mondjak le valamiről amiért élek halok és mivel helyettesítsem ha más nem elégíti ki ennyire az agyamat :).


2011. aug. 29. 23:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon jól megvan a család,normálisak.

Mindenki vékony és sportos testalkatú én lettem a defekt.

2011. aug. 29. 23:10
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A tea mért baj?Én is próbálok odafigyelni az étkezésemre,de rendszeresen helyt kap benne a tea és a hús is. Általában zöld teát iszom,mézzel az egészséges is.Hús nélkül meg nem tudnék élni:D Napközbe egyél többször keveset.Lehetőleg este 6 után ne nagyon. Én ebéd után próbálok kevesebb szénhidrátot fogyasztani,inkább zöldséget,gyümölcsöt. Igyál sok folyadékot,lehetőleg vizet,az talán csökkenti az éhséged. Sok sikert!:)
2011. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Most bókokra vadászol, vagy fogyni akarsz? Nem mindegy.
2011. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamiért. A kajálás a legfontosabb az életedben és csak azért akarsz fogyni, hogy ne piszkáljanak... mit vársz tőlünk?
2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Pont a családod taszit ujra az evésbe téged.

A legtöbbember bologtalanságból eszik többet,mert nem kap meg valamit(szeretet,elismerés,stb).És ezt kajával potolja,pótcselekvés,valaki piál,valaki meg zabál,főként a csokit,amiben van sok dopamin,ami boldogsághormon.

2011. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mire várjak bókot? Tippet várok arra,hogy ne a kaja legyen a nap fénypontja.Mert ha egyetem van vagy elvagyok foglalva egész nap akkor bizony az a legjobb benne.

ha elmehetek kirándulni akkor nem érdekel a kaja.

Én csak a fekete citromos cukros teát szeretem,sok vizet iszom naponta és 8 után nem eszem de 12-2kor fekszem.

Igazából bármennyit és bármikor ehetek 70 fölé soha nem ment még a súlyom.Viszont ha elkezdek lemondani az édességről odafigyelek arra nagyon hogy mit eszem elkezdek fogyni de max 8-10 nap után feladom és minden megy újra. És igen azt várom hogy a családom ne tegye szóvá állandóan, viszont ehhez egy kiút van: a fogyás.

Honnan van az embereknek több havi akaratereje?

2011. aug. 29. 23:28
 7/25 A kérdező kommentje:
najó,legjobban az ütött most ki hogy egy engem nem ismerő személynek a leírásom így hangzott : " fel fogod ismerni,szőke hajú és erős testalkatú" nem az hogy milyen ruhában leszek vagy bármi.de ezt muszáj volt odamondania,most újra elkezdtem fogyózni,de soha nem sikerült eddig.
2011. aug. 29. 23:31
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a teával mi a baj,mert oké a fogyokúra,de nem kell ott se túlzásba esni,mert az is veszélyes,ha koplalsz és anorexiás leszel,mert ma divat gebének lenni,nem kell éhezni,enni kell,csak változatosan,mozogni,és inni vizet,stb,és nem az evésnk kell az élet értelmének lenni,de ezen már pszichológus segíthet,ha az életed csak arról szól,hogy mit eszel legközelebb,mert a kaja az egyetelen örömöd...
2011. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A hússal nincs baj, az protein, nem attól fogsz zsírosodni, hanem a szénhidráttól pl...
2011. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél fehér kenyeret,és ne igyál cukros üditőket.
2011. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!