Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat! Mit tehetnék?

Utálom az apámat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A gondok ott kezdődtek,hogy kb.11 évesen abbahagytam a focit...a klub szerint tehetséges voltam,ám a csapat annyira rossz volt,hogy mindig kikaptunk,ebből elegem lett,és abbahagytam.És azután kb.2 évig a szombat vasárnapi ebédeknél porig alázott,addig szidott, míg nem sírtam!Tehát már itt kezdődtek a gondok! Most már nem ezzel szekáll,de állandóan belém köt,hol azzal,hogy kövér vagyok, hol azzal,hogy sose lesz csajom, hol azzal, hogy kár hogy a fia vagyok,aztán, meg elkezd nekem hízelegni. Nagyon megutáltam az utóbbi két évben,egyszerűen,inkább menekülök előle,csak ne beszéljünk! Azonban,én tenni szeretnék ez ellen! De hogyan, ha mindig ilyen velem? Mit csináljak?

#szemét #utálat #futball #apám #én is rühellem
2012. nov. 18. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, sok ember, csak a családján tudja levezetni a feszültséget. Jelen helyzetben, egyre több ilyet látok, ahol a gyerek az egyetlen, esetleg más családtagok, ahol a feszültséget levezetik. Ez a világ ilyen és még ilyenebb lesz.
2012. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom az apámat aki szintén az apjátol hozott szart továbbitja. én viszont nem akarok ez ellen tenni, igy nekem a legkönnyebb, egyszerüne nem beszélek vele a kötelezö udvariaskodást kivéve.

egyszerüen ha nekiáll szidni otthagyom. eddig belementem a játékba amiböl ordibálás lett persze egymással, semmi értelme.egymásra köpött hasztalan szavak ami után én egy hétig kivoltam idegileg. nem azért mert megbántott mert szarok én rá tudom mennyi érek és igy lepereg,hanem maga az ideg. maga az igazságtalanság, a tehetetlen düh ami emészt hetekig. igy inkább bele sem megyek. azota szuperül érzem magam ö meg csessze el az életét ahogy akarja.


az a baj hogy az iylenekkel hiába beszélsz. egy hétig esetleg okésak utána kezdik elölröl. én is probáltam már párszor... belefáradtam.


sose kaptam töle egy scepp szeretetet se csak a lebaszást mégis miért kéne kötödnöm hozzá? majd öregen megszivja mikor magára hagyom ennyi. nem érdekel és lehetek emiatt önzö mások szerint.én nem teszem tönkre magam emiatt, elég volt 15 évnyi szenvedés belöle.


26/l

2012. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A futballcsapat miatt ne fájjon a fejed, másrészt az apád a világba beszél szó szerint. Nekem az fordult meg a fejemben nem is egyszer, ha minden embernek vannak saját elképzelései, akkor engem mit érdekel a másik véleménye, vannak nekem is. Az élet nem séma, nem fénymásológép, hogy magam a másik mintájára produkáljam, az apák esetében, hogy legyen olyan a fiam, mint én. Fordítva! Te fogod szánni az apádat amiért így gondolkozik. Lehet később rá is jössz, hogy miért van neked igazad.
2012. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!