Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő miért kéri az ellenkező...

Egy nő miért kéri az ellenkezőjét annak amit valójában akar?

Figyelt kérdés
Például: Közli hogy aludni szeretne, de arra vár hogy kérleld szépen hogy maradjon veled fenn mert ez neki jól esik. Amikor Te szó nélkül elküldenéd aludni mert hát jót akarsz neki és ezt mondta. Őszintén ki érti ezt?
2012. nov. 22. 00:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig azt mondom, amit szeretnék.

Ilyen még nem volt, hogy az ellenkezőjét mondtam volna.

Max. olyan, hogy nem mondtam meg, hogy mit szeretnék, de ilyen, hogy az ellentettjét csinálom és mondom, ez nem fordult még elő.

2012. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Ne általánosíts!


Ez vezet oda, hogy idióta tulkok a nő heves tiltakozása ellenére is véghez viszik az akaratukat, aztán azzal mentegetőznek, hogy "de hát a NEM IGENT jelent! Ő is akarta, csak kérette magát!".


Nem.

A nem nemet jelent, az igen igent.


Csak a hülye játszadozik azzal, hogy az ellenkezőjét mondja annak, amit akar.


Ilyenkor egyet tehetsz: annak megfelelően cselekedsz, amit mondott.

Hidd el, ha kitartó vagy, akkor leszokik erről az ostoba szokásról, hogy az ellenkezőjét mondja annak, amit akar.

2012. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Ilyet akkor csinál egy nő, ha azt érzi hogy nem törődnek vele eleget.


Ezaz, arra vár hogy kérleld. Hogy vele foglalkozz, hogy róla legyen szó, érted?

2012. nov. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%

Kell a dráma. Ha közli, hogy aludni szeretne, és nem kérleled, besértődik, hogy nem is akarsz vele időt tölteni, ha meg kérleled, mártírarccal ottmarad melletted, és besértődik, mert nem mehet aludni.

25/L

2012. nov. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki,hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2012. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
3asnak van igaza! Ti csak össze-vissza beszéltek mert nem éltétek át!. Azért csinálják ezt mert elvárják hogy tudják a férfiak hogy mi bajuk. Hogy törődve legyen velük.
2012. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Mert nő. Nőtől ne várj logikus gondolkodást, ésszerűséget és azt sem, hogy azt mondja, amit érez, gondol. Jó példa erre, hogy azt mondják, hogy kedves, megértő férfiakat szeretik, ezzel szemben bunkókra gerjednek. Vagy amikor megkérdezed tőlük,h miért öltöznek úgy, mint egy prosti, akkor azt mondják, mert melegük van stb. Nők.
2012. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
7 Férfiaktól meg ne várj intelligens gondolkozást,aki a sorok mögé lát,nemcsak azt,ami az orra előtt van.Magyarul tud FIGYELNI B+.
2012. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Jól mondja az előző, logikát ne keress. Én azt vettem észre a nőkben, hogy kell nekik az érzelmi dráma. Egyszerűen nem érzik jól magukat, ha érzelmileg semmi nem történik velük.Ez a történés lehet pozitív,vagy negativ is,lényeg hogy legyen valami. Ezért látni kevés nőt olyan tudományterületeken,ahol kevés az érzelmi herce hurca (fizika,biológia,műszaki) és jó sok van pl belőlük pszichológián.


Ezek a ki nem mondott vágyak is ezt a célt szolgálják, ha nem jössz rá az óhajára,akkor csap egy érzelmi kirohanást, hogy "te sosem tudod mi kell nekem" de ha kitalálod minden gondolatát,akkor meg unalmas vagy és ez jó pletykaalap lesz a fodrásznál.

2012. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%

> kedves, megértő férfiakat szeretik, ezzel szemben bunkókra

> gerjednek.


Hogy ez mennyire igaz! Én is így látom, hogy a nőknek szükségük van arra, hogy megalázzák őket, meg tahóskodjanak velük, az ilyen férfiakhoz a leghűségesebbek.

2012. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!