Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartás ügyben szeretnék...

Gyerektartás ügyben szeretnék tanácsot kérni. A bíróságon bizonyítanom kell, hogy a gyerekekre költöm a gyerektartást mert z apuka nem megy bele az emelésbe. Dokumentummal kell igazolni. Valaki? Hasonló helyzetben volt már?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
off: nem értem, ez a "tapsoljunk el sok pénzt a szalagavatóra" mánia honnan jött be, nekem a kilencvenes években elég volt a sima fehér blúz, sötét szoknya. mondjuk az öltönnyel még jól is jár a fiad, mert az jó lesz neki későbbre is, pl. egyetemi vizsgák, vagy ha olyan munkahelye lesz. de a lányok habos-babos ruhája végképp pénzkidobás egy egyébként anyagilag megszorult családnál, és sajnos tőlük is elvárják.
2012. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát igen utolsó igazad van a másik osztályba volt osztálypénz most ott 4 év alatt összejött és még akkor nem beszéltünk tabló ajándékok kaja a vizsga bizottságnak.
2012. nov. 22. 14:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kártyára kapod, mert ott tételesen visszamenöleg meglesz egy rakás kiadás.
2012. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mennyi gyerektartást kapsz?

Kiemelkedően magas akkor csökkentheti a bíróság.

2012. nov. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Eddig a fizetésének a 12.2% gyerekenként attól függ mennyi a kereste volt,hogy 30 kaptam 3 gyerekre mostanában a 3 jött 40-45 ezer.Én mivel már csak 2 gyerekre kapok tőle és a csökkentést kérte ő amikor megszületett ott a gyerek én most az emelést kérem.de számlára jön a gyerektartás nem értem mire gondolsz,a kártyás kiadásoknál.Csekkeket fizetek nem vonják ha erre gondolsz.
2012. nov. 23. 08:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kártyáról fizeted a nagybevásárlásokat, ruhákat, meg kb tudod, mikor vettél ki pénzt a gyerekek tankönyveire, akkor a számlatörténetből ki lehet ezeket silabizálni. Sajnos a tankönyvhöz kellene a számla, de annak valamilyen formája meg lehet az iskolában, érdemes utánakérdezni a gazdaságin, bár most hatalmas kupleráj van az iskolákban ilyen téren.
2014. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!