Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül is van olyan...

Rajtam kívül is van olyan tinilány, aki imád iskolába menni, de hazajönni egyenesen utál?

Figyelt kérdés
A suliban mindenki kedves velem. Itthon meg soha.

2012. nov. 22. 17:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a szüleim értelmiségiek. meg fogom velük beszélni.

sportolni sajnos a hétköznapokon sosincs időm, pedig nagyon szeretek kosarazni.Csak hát nem megy... sok szakkörre járok, meg zongorára, így aztán hétköznapokon gyakorlatilag reggel 8-tól du. 4-ig nem vagyok otthon. Csak az a baj, hogy a barátnőim mind a város másik végén laknak, mint én, így nem tudunk sokat találkozni. nagyon ritkán van rá alkalom.

2012. nov. 23. 18:31
 12/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem :) Én :) A barátaidat megválaszthatod, de a családod nem :D Nekem a barátaim a családom, bennük jobban bízok százszor, mint akárkiben másban. Jobban ismernek, mint a saját szüleim :D Szóval inkább vagyok náluk vagy suluba, mint itthon :D

19L

2012. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!