Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetheti egy férj a...

Hogy vetheti egy férj a felesége szemére, hogy ő hordta a megyeszékhelyre kocsival a beteg gyerekkelkórházba?

Figyelt kérdés

Már sok ocsmány dolgot vágtunk egymás fejéhez a veszekedéseink alatt,de hogy ezt.... hogy a saját gyerekét,aki koraszülött és hetente kell vizsgálatokra hordani,hogy ő vitt be minket kocsival a kórházba,ezzel esett ma nekem...

Apa az ilyen?


2009. aug. 16. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem annyira apa! Inkább egy tökéletlen és érzéketlen, bunkó és meggondolatlan, kiszámíthatatlan csöszög! Remélem azért hangoztatja, hogy ő bizony szereti a gyermekét!
2009. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen...ő a gyerekeiért él...
2009. aug. 16. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

szerintem a vita hevében, meggondolatlanul mondta ezt..nyilván ő is tudja, hogy ez fontos, csak hát férfi.

ők néha előbb beszélnek, aztán gondolkodnak.

egyébként lehet, hogy egy kis elismerést vár tőled, azért említette meg ezt is.

2009. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam veszekedni, főleg nem sértegetni a páromat.

De gondolom nálatok te is mondogatsz neki mindenfélét.

Hagyjátok abba, semmi értelme.

2009. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát, érdekes... Te miért nem vágsz neki vissza, hogy te meg felkelsz hozzá éjjel, gondoskodsz róla, stb. holott NEM CSAK A TE GYEREKED, hanem az Övé is....
2009. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Baromság annak a fényében megítélni valakit, hogy miket vág a másik fejéhez veszekedés közben. Bizonyára mondtatok egymásnak cifrákat. Te sem vagy jobb a Deákné vásznánál, ideszaladsz, telekürtölöd ezzel a gyakori kérdéseket, pedig ez nem is valódi kérdés, hanem annak az igénynek az ÓHAJTÁSA, hogy itt majd sokan lelkesen egyet fognak érteni Veled, és együtt szidják majd a férjedet Veled.*


HÁT ÉN NEM FOGOM.


Fogalmam sincs, milyen ember Ő, ki a jobb közületek, de azt látom a beírásodból, hogy Te most nagyon csúnya dolgot tettél. (Ettől sem vagy feltétlenül rossz ember, legalábbis én nem ítéllek el ezért, de szerintem mindenkinek jobb lenne, ha ezt abba hagynád. Úgy értem, hogy NEKED is jobb lenne.)


*-Ezt játszmázásnak hívják egyébként.

2009. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen jól esett elmondanom,mert nincs senki aki meghallgatna,és nagyon fáj hogy ezt kaptam.Nem kötelező megérteni.
2009. aug. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!