Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak...

Hogyan mondjam el anyunak hogy gázul nézz ki az a sapka amit vett?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan ronda,de elmentem benne suliba de a fél iskola rajtam röhögött,de anyának már azt hazudtam hogy tetszik!! Ha elmondom neki hogy nem tetszik megharagszik és legalább egy évig nem vesz nekem semmit!:'( Mit csináljak?Hogyan mondjam el neki?Ki add érte pénzt én meg soha nem veszem majd fel?!Nekem is rosszul esne ha ezt mondanák hogy nem tetszik az ajándékom!...:'(
2012. nov. 23. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Alakítsd át olyanra, ami tetszik.
2012. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hidd el ezen nem lehet javítani!!:(
2012. nov. 23. 16:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak őszintén, mondd meg neki,m hogy kinevettek benne, ezért nem sértődhet meg, kérd meg vegyetek másikat, de együtt.
2012. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De akkor most fölöslegesen adott érte ezer forintokat?És olyan nagy örömmel adta! :'( De azért köszi!
2012. nov. 23. 16:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Mert ugye a szülő jobban tudja, hogy mi tetszik a gyereknek, mint ő saját maga, ez nagyon gáz tud lenni. Utána meg odavágja, hogy mert neki semmi nem jó. Nálunk is voltak ilyen gondok.

menjetek el venni új sapkát, de együtt. Ha anyud meg is sértődik, meg fog nyugodni, és igazat fog adni neked.

2012. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem lehet esetleg visszavinni a boltba, és kicserélni olyanra, ami neked is tetszik?
2012. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ha azt szeretnéd, hogy legközelebb ne vegyen olyasmit, ami Neked nem tetszik, akkor most mondd meg neki őszintén a véleményed. Finoman is lehet közölni.


Én már régen megtanultam, hogy a gyerekeim nélkül soha nem veszek nekik semmilyen ruhát, mert teljesen más az ízlésük.

2012. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amikor megkaptad,akkor tetszett vagy nem? Vagy pedig már akkor nem tetszett, amikor kinevettek a suliban?

Ha ezreket adott anyukàd ki érte, igazán megkérdezhette volna, hogy milyenek az elképzeléseid a sapkákról.

Hordja el anyud.

2012. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Majd akkor megmondom neki...Már akkor se tetszett mikor megkaptam de nem tudtam azt mondani hogy én soha nem venném fel...:/
2012. nov. 23. 16:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Nincsen egy régi bevált sapkád?


Ha semmiképpen nem akarod megbántani anyukádat, az utca végéig hordd azt a sapkát amit vett neked, aztán cseréld ki.

Nálam is jól bevált trükk volt :)

Egy darabig tedd ezt, majd szép lassan súvaszd el a szekrény mélyébe a sapit, találj ki valami indokot miért jobb a régi.


Azért mindenképpen beszélj el vele az ízlésetekbeli különbségekről, különben akkor lesz nemulass, ha egy olyan ruhadarabot vesz ami kicsit komolyabb egy sapinál...

Mondjuk egy télikabátot.

2012. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!