Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy inkább itthon szeretnék maradni?

Figyelt kérdés

Terveztek egy hétvégi kiruccanást családostul. Én viszont most vagyok túl a záróvizsgámon, és nagyon ki vagyok fáradva, és legszívesebben itthon pihennék és áthívnám a barátnőmet és jól szórakoznánk.

De tuti hogy meg fognak anyámék sértődni és nem akarom őket megbántani. De tényleg pihenni szeretnék :S

Valahogy tapintatosan kéne velük közölni, mert nagyon készülnek rá. Én viszont totál kivagyok most.


2012. febr. 25. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy hétvégi kiruccanáson is lehet pihenni. Attól függ,hova milyen helyre mentek-ha szállást foglaltak valahol, az kellemetlenebb lehet,ha ki kell fizetni a tiedet is.

Egyébként meg gondolom nem vagy már kislány:"Anyu én nem megyek a hétvégén,érezzétek jól magatokat! Én itthon maradok és végre kialszom magam!" Azt ne mond hogy árhívod a barátnőd,mert akkor jön a szentbeszéd, hogy a barát fontosabb,mint a család...!

2012. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén szólva kiröhögnélek, ha ezzel a magyarázattal állnál elő. Különben is "szórakozni" akarsz... Akkor most mégsem vagy fáradt?

Inkább mondd azt, hogy dugni akarsz, de ilyen ócska szöveggel ne menj oda a szüleidhez.

2012. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
záróvizsgád van,akkor gondolom nem gyerek vagy már,értelmesebb szöveggel is előrukkolhatnál
2012. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ez komolyan önzőség?
2012. febr. 25. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit lehet önzőség, mert gondolom azért családostul tervezték a hétvégét, hogy együtt legyetek. Mert egy családban szükség van ilyen közös programokra, és azt hiszik ennek te is örülsz. Ha semmiképpen nem akarsz menni, akkor valami olyat mondanék, hogy "Ne haragudjatok, nagyon aranyosak vagytok hogy megszerveztétek ezt a programot, de nekem most minden energiámat elvette a záróvizsga, inkább itthon maradnék."

Máshogy nem lehet. De én a helyedben akkor is erőt vennék magamon és velük tartanék!

23L

2012. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÁH miért volna önzőség? a szüleiddel nem mégy mert fáradt vagy, barátnőddel meg buliznál!! szerintem egy sz .r alak vagy!
2012. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te kufircolni szeretnél az a bajod, és ez egy jó lehetőség lenne, nem fáradt vagy...
2012. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok!!!
2012. febr. 25. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
És? A lányok nem szeretnek szexelni? Miért nem vagy őszinte velük?
2012. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!