Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ekkora probléma...

Szerintetek is ekkora probléma, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Öcsém tegnap véletlenül letörölte a gépről a mappámat (csak nemrég kaptam saját laptopot, még nem "költöztem át"), egy az egyben mindenemet. Alsós képeimtől kezdve az összes általánosban készült képet, videót, ez hatévnyi emléket jelent. (az iskolával kapcsolatos dokumentumok még hagyján) Persze barátnőmnél vannak hasonló dolgok, de sok minden csak nekem volt meg. Persze haragszom az öcsémre, de talán magamra még jobban, mert rögtön át kellett volna raknom mindent, vagy valahova feltölteni a fontosabb dolgokat. Most eszem magam, hogy hogy lehettem ekkora idióta...

2012. nov. 25. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mérges lennék, valamit nem találtál meg a lomtárban?
2012. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a lomtárban érdemes nézelődni mert ha nem ürítettétek ki az bizony ott van mind.


De ha mégse akkor vidd el a gépet egy szervizbe mert vannak esetek, amikor alapos melóval még vissza lehet hozni bizonyos dolgokat de nem lesz olcsó.

2012. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos mert ha túl sok kép akkor nekem sem teszi a lomtárba hanem rákérdez, hogy véglegesen törli és akkor nem kerül a lomtárba.
2012. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hat ez nem engem is kiakasztana de ott kell lennie a lomtarban, nem torolhette ki onnan is "veletlenul"
2012. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
(javitas) *engem is kiakasztana..:)
2012. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha túl nagy volt a törölt fájl és nincs hely a lomtárban akkor automatikusan megkérdezi a gép hogy törölheti véglegesen Ha az öcséd igenre kapcsolt és kevés hely volt a lomtárban akkor nem oda teszi hanem véglegesen törli.
2012. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, vissza lehet hozni a törölt fájlokat. Azzal, hogy egy felhasználó töröl egy fájlt, nem tűnik el a gépről véglegesen, ahhoz van pár dolog, amit indítani kell. :)

Kérd informatikus segítségét!

2012. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pandora Recovery-vel, vagy hasonló programmal vissza tudod hozni a törölt képeket, abban az esetben ha még nem íródott felül a merevlemez azon szektora.


Egy próbát tegyél mindenképp.

2012. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, nem akartam regény írni, de ezeken már mind túlvagyok.. :/ 30 gb-os volt a mappám, természetesen rögtön ment a túlvilágra.. egész éjjel a recuva nevű programmal bajlódtam, sikerülr visszahozni a fájlokat, de persze elszúrtam ezt is, ugyanarra a lemezre írtam vissza, kis töredéke, ami épségben visszajött... ha a sérült fájlokra is tudtok vmi tuti megoldást(sokmindent megpróbáltam, a mérete mindnek megvan), akkor nagyon m egköszönöm, de ez már a számtech témába tartozik... a kérdésem inkább arra irányul, hogy érdemes-e, vagy normális-e egyáltalán, hogy ezen rágjam magam-konkrétan ha eszembe jut, hogy mindenem oda, a sírás kerülget vagy tényleg elbőgöm magam és utálom magamat
2012. nov. 26. 02:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes más rágódni rajta. Ami történt az megtörtént. Ha sírsz, ha emészted magad attól sem lesz jobb, és nem oldódik meg a gondod. nem igaz?
2012. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!