Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a szüleimnek?...

Igaza van a szüleimnek? Hülyeség ott hagynom a sulit?

Figyelt kérdés

Nem sokára 18 leszek, 11.be járok. Ott szeretném hagyni a sulit és el akarok menni dolgozni. Nem érdekel az amit a suliban tanítanak, abba sem vagyok biztos, hogy sikerülne leérettségiznem. A szüleim szerint nagy butaságot csinálok. Nagy szükség van a pénzre, tele vagyunk adóssággal. Majd talán egyszer jelentkezem estire és ott leérettségizek, ha annyira fontos.

Mit csináljak? Maradjak vagy ne?

L


2012. nov. 26. 22:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
29-nek. Érettségi nélkül még egy call centeres, vagy egy operátori munkába sem kerülsz be, mert rögtön kiselejteznek, hogy nem voltál képes ennyit sem megtanulni. Nem mondom hogy sokat ér az érettségi, de anélkül még nagyobb senki vagy mint azzal. Postás, vagy bármilyen alap melóhoz is kell, úgyhogy ne mondd hogy sz-art sem ér vele. Az más kérdés, hogy ha jó szakmát szerez az érhet többet, de akkor azt úgy kell kiválasztani hogy csinálni is tudja, meg akarja.
2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 ßđkan válasza:

Szerintem meg azt csinálja az ember amit szeret!!!

pl.: ha kocsikat szeret foglalkozzon azzal

aki irodai munkát szeretne legyen az mert mindenkinek az a legjobb amit szeret....

itt Magyarországon lehet és valamit egy érettségi de már lassan mindenki kint lesz külföldön és ott szart se ér itt a szakma dominál hidd el én kint vagyok!!!

2012. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!