Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vesztetek már össze a párotokk...

Vesztetek már össze a párotokkal azért mert munkanélkülivé vált?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha amiatt megromlana a kapcsolatom a párommal, mert nem találok munkát. Én mindent megtettem amit csak tudtam...jártam a várost és ahová csak lehetett beadtam az önéletrajzom, küldtem emailben egy csomó helyre, mégsem találtam eddig munkát. Pénzügyi-számviteli végzettségem van. December 21-ig jár a munkanélküli, utána semmi nem lesz és ha addig nem találok munkát, félek hogy a párom akár el is hagyna...de legalábbis nagyon megromlana a kapcsolatunk. Nem tetszik neki hogy itthon vagyok, neki pedig menni kell dolgozni. Hiába csinálok meg itthon mindent. Azt mondja mindig hogy aki dolgozni akar, az talál munkát. Én már nem tudom mit csinálhatnék még....Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy lehet ez kezelni?

2012. nov. 28. 11:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Füzesabonyban környékén lakom, faluban. Itt már mindenhol voltam, bevittem az önéletrajzom, de még csak vissza sem jeleznek. Egerbe is jelentkeztem már annyi helyre hogy számolni sem tudom, de mindig az a kifogás, hogy nem fizetik a bejárást, mert sokba kerül....
2012. nov. 29. 23:40
 22/22 anonim ***** válasza:

F.abony 1.5 orara van Pesttol. Mi 4 telepulessel lentebb kezdtunk ingazni, hamar meg lehet szokni, ha nincs jobb. Probalkozz a fovarosban.


Hajra!!!

2012. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!