Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi szívtelen ember...

Tényleg ennyi szívtelen ember van?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne,hogy van egy gyereked,vagy hogy a párodnak van egy gyermeke,elfogadnád,segítenél a gyereknek?

De tényleg abban az esetben,ha biztosan tudnád,hogy a tiéd,illetve a párodé.


Mert itt elég érdekes válaszok érkeztek: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



2012. nov. 28. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen, elfogadnám.
2012. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
tényleg ennyi
2012. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
A válaszokat ebből kicsit nehéz leszűrni. :D
2012. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Ha kiderülne, hogy a páromnak van egy gyereke, aki elárvult, valószínűleg befogadnám. Nem fog tudni kiderülni ilyen, mert nem volt alkalmi kapcsolata, de ha mégis, akkor nem bánnám. Hacsak nem akkor fogant a gyerek, amikor már velem volt a párom. Mondjuk akkor se a gyereket büntetném, de valószínűleg szép csendben kimennék az ajtón.


Ha a gyerek régebbi, mint a kapcsolatunk, akkor viszont elfogadnám. Biztos, hog ylenne pár nehéz éjszakám az ügy miatt, de egy jó párkapcsolatban ez nem "válóok", csak nehézség.

2012. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű :)

Ezt a részt

__valasz__5d58405579e7269b2fa7ecf016904471


töröljétek ki. :)

2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ott néhányan azt írták,hogy nem fogadnák el a helyzetet.Mi ebben a meglepő ? Nem értem.Nem mindenki gondolkodik ugyanúgy.
2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem szivtelenseg kerdese. Ennyi erovel a szomszed gyereket is befogadhatna valaki. Egy olyan gyerekrol van szo a kerdesben, akirol az apja nem is tudott. 7 eves, nem epp a leg kezelhetobb korban van.
2012. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az a gyerekem, akit én nevelek. Ha oda állítanak egy lelenc gyerekkel, az nem az enyém, és nem fogadnám el, meg úgy egyálatlán hogy gondolják, hogy amíg minden oké addig nem kellek, de amit baj van rögtön előszednek, hadd használjanak már ki kicsit. Hát ez nem így működik, vagy kellek mindíg, vagy sose kelljek.
2012. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Lehet lepontozni, de én sem fogadnám be.

Mennyivel másabb az eset ha nevelőszülőkhöz kerül?

Engem sem ismerne, őket sem ismerné. Ugyanott vagyunk.

A nevelőszülők meg jó esetben akarják azt a gyereket és boldogan nevelik, míg nekem ilyen esetben valószínűleg éppen a hátam közepére sem hiányozna.

Másrészről pedig ilyen tényleg nincs hogy valaki egyáltalán nem tud róla hogy ő a törvényes apa, bemondásra meg senkire nem sóznak rá gyereket.

Az a minimum hogy tudott a létezéséről.

2012. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Amíg csak az elvek léteztek én is úgy gondolkodtam,mint te. Mert szüleim segítőkésznek,elfogadónak neveltek.

De arra nem,hogy jöhet egy "cápa",ami etetés közben leharapja a kezed. Megmagyarázom. A jelenlegi férjemnek van 3+ 1 gyermeke. kezdettől fogva segítettem őket,foglalkoztam velük. Míg ki nem derült,hogy teljesen más elvek,értékek alapján lettek nevelve. Mi derült ki? Hogy kétszínű,hazudós,lumpen, manípulatív emberek. Már nagyobbak. Illetve a volt nejek is. Sajnos a férjemről is kiderült sok rossz tulajdonság.Gondolta,hogy ezt a nagy kupac "szart",amit a nejei és ő elrontott leginkább anyagilag a nyakamba varja. Ők tényleg nagyon rossz nevelést kaptak. Az első 3 munkakerülő,hazudos érdekember. A negyedik egy halmozottan fogyatékos,akit az anyja manipulál és belőle él. Szóval tényleg ilyen gyerekeket is elfogadnál??? Nagyon meg kell gondolni. Meg kell nézni az addigi nevelését,a személyiségét. Ha pedig már elvállaltad akkor felelős vagy érte. Vagy,ha szakítasz akkor csá a gyereknek is.? nagyon gáz a helyzet,bárcsak minél kevesebb csonka család lenne,mert valaki mindig szív emiatt!

2012. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!