Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek miért váltak el a...

Nektek miért váltak el a szüleitek?

Figyelt kérdés
Kinél maradtatok?Kellett költözködni?

2012. nov. 29. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apam szerint azert, mert az anyam nem takaritott. Par honappal a valas utan ujranosult, igy nyilvan a varos rib@nca volt az ok, nem az egyebkent tisztasagmanias anyam. Nem koltoztunk, anyammal maradtunk
2012. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű az indok: fiatalok voltak. Én 2 éves voltam, anyu 20, apám 22. Anyu és én a nagyimnál maradtunk, apu elhagyott. 14 éves koromig nem is keresett. Aztán 4 éves koromban anyu is lelépett egy büdös cigánnyal. Mindennap jött meglátogatni de akkor is a f*szt választotta meg a pénzt...
2012. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

apám csalta a szomszéddal anyut. Apu arra hivatkozott, hogy még fiatal és nem állt készen a családra.

Anyuval maradtam és nem költöztünk.

2012. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem elváltak tavaly nyáron, mert az apám összejött egy cigány nővel. És annyira elrontotta az apumat, hogy képes volt az anyumat többször is megütni. Jobb lett volna ha elválnak.
2012. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem azert, mert apukam megcsaltaanyukamat. Pontosabban belezugott egy maaik nobe, de kozben anyamra is igenyt tartott. Vegul anyukam megunta ezt a szerelmi haromszoget, nem birta lelkileg. En mar felnott voltam...szerencsere.

De ismerek olyan "idealis" valast, ahol meg pici baba volt a gyerek, es kozos megegyezes alapjan egy het itt egy het ott es nagyon ugyesen megoldottak a szulok. Termeszetesen vegig egy ovodaba, egy iskolaba jar es mar zokkenomentes az egesz. Igy szokta meg. A szulei elotte mindig nagyon normalisak egymassal es mar mindkettonek van ujabb parja. Sajnos ez mindig nagy tores, szeretni kell oket hiszen csak emberek.

2012. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elég röviden: anyám ivott, apám meg verte. Hogy melyik volt előbb nem tudom, de apám utána is agresszív volt, anyám meg továbbra is ivott. Apunál maradtunk, nem költöztünk.
2012. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyám nagyon elhagyta magát testileg-lelkileg a megszületésem óta. Nem volt már vonzó, szórakoztató társaság apámnak, aki egy ideig próbálkozott ugyan közös programokat szervezni, megmenteni a házasságot... aztán félrelépett. Anyámban ekkor tudatosult a helyzet súlyossága, de már késő volt.

Nem szerették már egymást, ennyi. Mondjuk lehetett volna szebben is intézni.


Anyámmal és nagyanyámmal maradtam, de folyamatosan tartottam a kapcsolatot apámmal is.

2012. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Apám rengeteget dolgozott külföldön, anyám meg a legszebb (huszas) éveit magányosan töltötte és nevelte a gyerekeket.
2012. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szüleim nem váltak el, de a nagyapám igen.

A nagyapám első felesége otthagyta nagyapámat és a 4 éves kisfiukat, mert színésznő akart lenni és lelépett egy színésszel az ország másik végébe.

2012. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 16:58


Miért lett lepontozva?????

Itt nincs jó és rossz válasz!!!

2012. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!