Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg nem beszéltetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kizárólag veszekedés miatt.
2012. nov. 29. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez max három nap. Csak kell egy kis idő míg végiggondoljátok, de ha gyakran van akkor lehet, hogy rossz.
2012. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kb 1 hét.
2012. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1 nap..pedig azt hittem vége lesz.
2012. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt nem volt olyan nap hogy ne beszéltünk volna egy egész napig. Mi olyanok vagyunk mint az olaszok, megy a kiabálás, aztán egyik erre másik arra, majd mikor legközelebb összetalálkozunk a konyhában vagy az udvaron, már el is van felejtve. :)
2012. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
az utolsó válasz szívet melengető :)
2012. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Semennyi,nem szoktunk veszekedni soha mert nincs min o az en masik felem es teljes mertekben egy kovet fujunk. El sem tudom kepzelni milyen lenne az hogy ne beszeljunk,ha odaig fajulna a dolog h ne beszeljunk akkor bennem felvetodne a kerdes hogy minek vagyunk egyutt?Mert mit is takar ez a nem beszeles??Afele moresre tanitas?Hogy ezutan inkabb halgassak ha valami nem tetszik mert balhe lesz??Minnel tovabb ragoznam annal inkabb meglennek gyozodve hogy nincs mit keresnunk egymas melett.
2012. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
1-2 óra, és orrunk alatt dünnyögés volt azért ekkor is :)
2012. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc talán max.


Mi is "olaszos" pár vagyunk, vita alkalmával néha bizony össze is törik pár dolog (általában miattam...).

Szerintem ez természetes, ha egy házaspár vitázik, ebben semmi rossz nincs, sőt, előbbre viszi a kapcsolatot.


De sem én, sem a férjem nem tudnánk úgy elképzelni az éjszakai lefekvést, hogy haraggal alszunk el, az éjszakai jóéjtpuszi elengedhetetlen :)

Ha pedig reggel, délben történik a vita, akkor is max. néhány percig tart a duzzogás, hiszen a leghevesebb vita közben is szeretjük egymást tiszta szívből.

2012. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy éjszaka :P

Egyikőnk sem bírja szó nélkül hagyni pár óra után, ha vitatkoztunk...

2012. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Quorra ***** válasza:
100%
fél nap.
2012. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!