Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg nem beszéltetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kizárólag veszekedés miatt.
2012. nov. 29. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer vesztünk össze elég csúnyán. Akkor egy hétig nem nagyon beszéltünk, csak amennyit muszáj volt. Elég nehéz volt, de akkor nem tudtam volna jópofizni, ő sem velem. Aztán eljött a pillanat mikor leültünk megbeszélni.

Addig sosem csináltunk ilyet, azóta sem, remélem nem is fogunk. Volt pillanat amikor nem hittem volna, hogy lesz másnapunk is.

2012. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap. Sajnos ez sosem volt rám jellemző,én nem bírom a hallgatást, haragvást. Ebben a kapcsolatomban mégis rászoktam. Nem jó dolog tudom, de a szeretet megvan, ígyhát gyűrjük egymást néha.
2012. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
kb egy délután... meg nem mondom már h min vesztünk össze, azt tudom h nagyon csúnyán veszekedtünk, és egyikünk sem akart engedni, illetve bocsánatot kérni, ezért ültünk csendben egész vasárnap délután és tettük a magunk dolgát. aztán este szinte egyszerre megtörtünk :)
2012. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mi 45 órája nem beszéltünk, pedig én olasz vagyok.
2012. nov. 29. 20:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy hét. Valamin nagyon összevesztünk, egy hétig szóba sem álltunk egymással, én már igazából azt gondoltam, hogy szakítottunk (nem éltünk együtt), aztán összefutottunk valahol, és elhívott beszélni. Még akkor is úgy gondoltam, hogy szakítás lesz a vége, de aztán sikerült megbeszélni. Azóta eltelt 3 év és együtt élünk.
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Régen ivott,és amikor berúgott, már nem volt erőm,kedvem veszekedni vele.Így aztán nem szóltam hozzá.Pár napig.Nem volt nehéz, mert egyiken sem se vagyunk bőbeszédűek.

De nagyon rossz volt.

Mára szerencsére más a helyzet.

Miért kérded?

2012. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ahogy az előző hozzászólásban is írtam, azért, mert akkor már 45 órája nem beszéltünk. Még abban az órában megkeresett és sikerült megbeszélnünk a dolgot.
2012. nov. 30. 14:10
 18/19 anonim ***** válasza:
2 és fél nap
2012. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Max egy óra, de olyan is csak egyszer volt.
2012. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!