Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvertek a szüleim, mert...

Elvertek a szüleim, mert írtam pár levelet a rendőrség nevében. Szerintetek normális, hogy ezt tették? Hogy bosszulhatnám meg? 14/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 19:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bosszuld meg úgy hogy normális jó gyerekként éled tovább az életed és nem csinálsz hülyeségeket. Sajnálom szegény szüleid az ő helyükben én is úgy elvertelek volna hogy kiviszed a falat
2012. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez konkrétan közokirat-hamisítás ;)
2012. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csináltad, életrevaló gyerek vagy. Még sokra viheted, ha addig nem zárnak börtönbe.
2012. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

ilyen egyáltalán hogy jutott eszedbe? teljesen ledöbbentett még maga az ötlet is, mert csináltunk mi is egy rakat hülyeséget gimiben, de ez mindent felülmúl. 14 évesen nem vagy azzal tisztában, hogy már részben felelős vagy a tetteidért és ennek nagyobb méretekben jogi következményei is lehetnek? Most a saját szüleid nem fognak feljelenteni, de a szomszéd már mondjuk simán.


oké, ne verjenek félholtra, mert a túlzott erőszak sem old meg semmit, de erre bizony járt a pofon.


Szerintem ne állj bosszút, inkább mássz ki a szobádból és próbáld nyugodtan is megbeszélni velük, hogy miért vertek meg, mit tettél és magyarázzanak el neked egy-két dolgot. Lehet, hogy te még látod ennek a jelentőségét annyira mint ők.

2012. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha felnőtt lennél, ezért elég komoly büntetést kaphatnál az igazi rendőröktől. Örülj neki, hogy megúsztad pár maflással.
2012. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez bűncselekmény, szóval örülj neki, hogy megúsztad két pofonnal a szüleidtől.
2012. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%
Kvittek vagytok. Alma meg a fája... Stb...
2012. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem viccnek szánta és gondolom nem hivatalos levelet írt.

Azt meg nem hiszem, hogy csak 1 pofont kapott, akkor nem elverést írt volna.

Én nem támogatom a gyerekverést, a pofon jó időben hasznos, de a verés nekem durva. Kerüljünk már ki a sötét középkorból könyörgöm.

2012. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Arról írtam, hogy a nagyszülőket lopásért körözik, és a szülők adjanak valós információkat, mit tudnak az ügyről, és mehetnek meghallgatásra, felveszik avallomásukat."


Elfogtuk a leveledet!


"" Kedves szülleim, itt a rendőség beszéll!

Tegyetek valomást arra nézve, hogy a nagyapa belenassolt-e a naggyanya szillvalekvárjába.

A nagygyí már ki is raggasztotta a vegyesbót ajtajára a szilvalekvár fényképét.

Ezt úgy óvassátok, hogy ez egy hivvattalos rendőrlevél, tsak nem vót mán zebpénzem béjeggre. ""


...naaaaaaaaaa! Eszt a pofont most mért kaptaam??

Ha még egy poffont kapok, akor megírom a gyíkkon, hogy veritek a rendőrséget...

2012. nov. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. Ha az én fiam lennél én csak szájon töröltelek volna, de úgy, hogy azt egy életre megjegyzed.


Bosszú? Te normális vagy? Ők a szüleid. Nem bosszút kéne forralnod, hanem nekiállni tisztelni őket. Meg nem ártana már egy kicsit felnőni sem. Mégiscsak 14 éves vagy könyörgöm.

2012. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!