Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvertek a szüleim, mert...

Elvertek a szüleim, mert írtam pár levelet a rendőrség nevében. Szerintetek normális, hogy ezt tették? Hogy bosszulhatnám meg? 14/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 19:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
én is elvertelek volna
2012. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy vagyis büntethető, gondolom szívesen lennél az Fk-börtönben (fiatalkorúak büntetés-végrehajtási intézete, gyengébbak kedvéért) valamelyik cigó k@rvája. mert ezzel a viselkedéssel odajutsz, hidd el nekem ig. szolgáltatásban dolgozom látom mi megy ott, első nap után sírva kúsznál vissza a szüleidhez. Hogy lehet valaki ilyen hülye levelet hamisítasz (ráadásul hivatalosat) utána még neked áll feljebb?! Tőlem minimum akkora pofont kaptál volna hogy a fal adja másik plussz mindenfajta kommunikációs eszköztől eltiltás egy évre. Bosszún töröd a fejed de ezzel is csak magadnak ártasz, hülyeségek helyett inkább próbáld meg nem elszúrni az életed.
2012. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez közirat hamisítás, csak úgy mondom...

Basszus és még te akarod megbosszulni a szüleidnek, hogy megvertek? Jézusom.

Nagyon gáz vagy://

14l

2012. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4%

Valószínűleg nem normális. Az írásod alapján úgy tűnik, itt vannak előzmények, és régi keletű a feszültség a családban, nem itt kezdődött a dolog. Ilyen esetben a verés -- szerintem -- általában nem normális (máskor sem, de ilyenkor különösen nem).


A bosszú érzése egy megveretés után természetes emberi érzés, és ki is mondhatod, hogy így érzed. Sajnos ha a családban tényleg valami régi eredetű feszültség van, akkor egyedül gyerekként, úgy hogy közben enned-innod-laknod is kell, szinte lehetetlen bosszút állni, viszont az fontos, hogy megoldódjék honnan ered ez a gyűlölet vagy feszültség a családtagok között.


Felnőttek segítségét érdemes kérned ahhoz, hogy segítsenek kideríteni, honnan ered a családban a probléma (gondolom régóta megvan). Ha nincs valaki rokon vagy tanár aki tudna segíteni, névtelenül is kérhetsz segítséget, de ügyelni kell, hogy tényleg megbízható, hozzáértő, felelősségteljes felnőttektől kérj, olyanoktól, akik értenek az ilyen esetekhez.


[link]

[link]

2013. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!