Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hármas ra feleltem matekból...

Hármas ra feleltem matekból és már elmontam anyukámnak, de nagyon ideges volt pedig én is nagyon szeretem volna ötösre felelni mint hármasra. Mit tegyek hogy ne izguljak ennyire felelés közben és mit tegyek hogy anyukám ne legyen ennyire mérges?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még feljavíthatod bőven. Sőt,kérdezd meg a tanárt hogy lehet-e szorgalmit csinálni,hidd el értékelni fogja,hogy próbálkozol. Anyukádnak meg ígérd meg hogy feljavítod, ne izguljon:).

17/l

2012. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az idegesség ellen az egyik legjobb módszer a gyakorlás! Mondd fel hangfelvevőre az anyagot, elemzd ki, hol lehetne javítani rajta. Ezt addig tedd, amíg már természetesnek tűnik az egész előadás.


A másik ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Nem tudom, hány éves édesanyád, de 40 fölött már nem nagyon tudsz megváltoztatni senkit...

2012. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hármas annyira nem vészes jegy... nem tudom, anyukád mit parázik ezen annyira.
2012. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Hármasra feleltem matekból és már elmondtam anyukámnak, de nagyon ideges volt, pedig én is sokkal inkább szerettem volna ötösre felelni, mint hármasra. Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire felelés közben, és mit tegyek, hogy anyukám ne legyen ennyire mérges?
2012. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire mérges,hogyhogy netezhetsz? Engem tuti eltiltana pár napra.
2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb gondotok sose legyen! :D
2012. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát anyukám szeretné hogy jól tejesítsek nem azt akarja hogy tökéletes legyek, és csak ideges volt nem tiltott el az internetről (szerencsére)
2012. nov. 30. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is elmondanám anyukámnak, hogy megtanulni megtanultad az anyagot, csak felelés közben nagyon izgulsz, emiatt sikerült rosszabbul.

Anyukád helyében otthon kikérdeznélek, csak hogy gyakorolj.

Csak ennél a tárgynál izgulsz, csak ennél a tanárnál? Mert van olyan is, hogy magának a tanárnak van egy olyan feleltetési stílusa (közbeszúrt kérdések, stb.), ami elbizonytalaníthat egy amúgy is lámpalázra hajlamos diákot. Ez esetben megkérdezném, miket és hogyan szokott mondani a tanár, amitől elbizonytalanodsz, igyekeznék kimódolni valami stratégiát, ha kell és amikor kikérdezlek, megpróbálnám utánozni a tanár stílusát, gyakorlásképpen.

2012. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként is fontosnak tartom a lámpaláz kezelésének elsajátítását, mert az életben bármikor szükséged lehet rá. Hogy egy nagyon általános dolgot mondjak: Állásinterjú.
2012. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tudod mi vált be maximálisan? A TAI CHI ! 2 hónapig jártam heti 3 órát edzeni, ez már 3 éve volt, és azóta nem izgulok sportversenyek, kiselőadás meg felelés közben sem, szóval nagyon megérte kipróbálni! Azóta sokkal nagyobb az önbizalmam, és alig izgulok néha. Ha teheted, nézz meg egy edzést, persze tanulni attól még kell! :)
2012. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!