Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mérges...

Szerintetek most mérges legyek az anyósomra? én fel voltam háborodva kicsit.

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóban az anyósommal, mert amikor először találkoztunk, akkor meggyűlölt engem abban a pillanatban. A gyerekeinket se szereti, miattam, mert én vagyok az anyjuk, bár nem tudom hogy a férjemet szereti-e azok alapján, amiket csinált.. na szóval annyi volt, hogy elmentünk hozzájuk látogatóba, (évi 1-2x max) mondta a drágalátos nagymami, hogy itt a tálca süti, egyétek, nektek sütöttem, finom! a másfél évesünk levesz 2 db sütit,mindkét kezébe, már akkor húzta a száját.. de mikor a másik 2 gyermekem is vett belőle, de már nem 1-et hanem olyan 2-3 db ot max, és én is és a férjem is vettünk belőle, már látszott rajta, hogy valami nagyon nem tetszik neki. mikor a kisbabánk odanyúlt még sütiért, kapta magát és felrakta a hűtő tetejére, mikor mi nem láttuk .. eddig, hagyján, de a kisbabánk bement az egyik szobába, ott van ilyen lenyilós szekrény, ami már nem mai csirke, ha nem fogják meg az ajtaját, letörik. a kisbabánk lenyitotta, és a nagyobbik fiam elkapta, hogy ne törjön le. erre akkorát vágott anyósom a baba kezére, hogy csak lestünk, tüstént indultam volna haza legszívesebben..
2012. szept. 4. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%

Nos, ha a "babának" el lett mondva, hogy ahhoz ne nyúljon, ennek ellenére lenyitotta, akkor jogos a kézre csapás.

A sütis dolog ettől függetlenül szánalmas.

2012. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

És miért nem indultatok?


Egyébként mérgesnek lenni az égvilágon semmi értelme nincs, éppúgy, mint az időjáráson keseregni. Ilyen, hát ilyen, ha évente 1-2szer látjátok, akkor nem ő fogja elrontani a hétköznapjaitokat.

2012. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
A sütis dologra nem reagálok, felesleges. A másik felére pedig azt mondom, hogy a mamának semmi oka/joga nem volt ráütni a gyerekre, viszont a helyében én a te fejedet mostam volna meg, hogy miért nem figyelsz a gyerekre. (mi van ha a szekrényajtó ráesik stb..)
2012. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Lehet az volt a baja, h a másfél éves egyből kettőt vett és a mama azt gondolta, na az egyiket úgyis csak elpocsékolja! Neked kellett volna rászólni a gyerekre, h egyszerre csak egyet vegyen! Amúgy is így illik.

a szekrényről: ha tudod, h veszélyes, miért nem figyelsz a gyerekedre? Ki figyeljen rá, ha nem te? Aztán meg ha a mama rászól, akkor ő a rossz. A rácsapásról annyit, h vendégségben vagytok. Ha tudjátok, h a mama nem szereti a nyitogatást, miért engeditek, h a gyerekeitek turkáljanak más szekrényében?

2012. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

micsoda?????????

na azt meghiszem

egyszer vágjon rá bárki is a gyerekem kezére, azonnal felállok és elhúzok onnan,

nem is értem hogy anyós hogy vette rá a bátorságot.


és kedves kisfia miért nem szólt rá az anyjára????



hú de felhúztam magam..

30 hetes kismama

2012. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
A gyerek az ilyen főleg ha kicsi...nyilván rá lett szólva. Biztos másnak a gyereke is csinált már rosszat úgy, hogy előtt el volt mondva neki, hogy nem szabad.Szerintem egy gyereket az anyján kívül senki sem üthet meg, pláne nem egy ilyen nagymama- unoka viszonyban. A gyerek ha rosszat csinál az anyjának kell szólni és az majd rendezi a sorsát. Ez az én gondolatom, lehet elítéltek érte, de én nem hagyom/ hagynám, hogy üsse a gyerekemet! Kedves kérdező! Én a helyedben azonnal hazaindultam volna!!!
2012. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
De hát másfél éves! Neki még nem lehet megmondani,hogy mit csináljon! Na,oda többet nem mennék... Milyen egy rosszindulatú anyós.. tényleg szánalmas.
2012. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
nem kell szidni az anyát, amiért nem figyelt a kisebbikre!!!! a gyerekek mindig is kiváncsiak voltak, azok és azok is lesznek, mindent meg akarnak nézni, meg akarnak kóstolni stb hisz igy fedezik fel a világot. Nem azt mondom, hogy kell hagyni a gyereket, hogy csináljon amit akar, de nem kell püfölni mert kivácsi! az anya meg nem lehet folyton a gyerek fenekében! szerintem meg az a gyerek nem súlyemelő hogy letépjen egy szekrényajtót, szóval tuti h előtte már volt baja. Csak sajnálni tudom, hogy ilyen anyóssal áldott meg a sors :( de bátoritson a gondolat, hogy csak párszor kell elviseld, az meg még kibirható :) gondolj azokra, akiknek ilyen anyós jut, és akik minden nap ilyesmiket élnek át :)
2012. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Mikor én kisbaba voltam ketten is kevesek voltak, h figyeljenek rám. Mikor már tudtam járni meg ilyenek. Én felmásztam a 2. emeleten a párkányra és onnan nézelődtem. Most engem is vertek volna el? Semmit nem értettem volna belőle. Ez az egyik. Másik, hogy a balesetveszélyes ajtókat meg egyebeket szikszalaggal rögzítem míg kisgyerekek vannak a lakásban. Nálunk így szokás. Én el is jöttem volna. Kisgyerekek nem tudják miért ütik meg őket, meg minek megütni a gyereket? Kiskorától már az erőszakot tanulja? pfff....
2012. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
A kisbaba hogy tudta mindezt megcsinálni? A kisbaba nem az, aki fekszik, ahogy leteszik, nem eszik szilárdat, és még nagyon kicsi?
2012. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!