Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Másnak is van...

Mit csináljak? Másnak is van ilyen gondja? Belefáradtam az egészbe.

Figyelt kérdés

26 vagyok és még nem volt igazi kapcsolatom.A problémám az, hogy a szüleim emiatt basztatnak.

"Ennyi idősen nekem már gyerekem volt" vagy "Ilyen korban már 8-10 fiúdnak kellett volna lennie" "Lemaradsz mindenről, vénlány leszel" stb.Ha ilyet hallok tisztára depis leszek és tényleg elhiszem hogy egy szar vagyok.Nem tudom miért nem volt még komoly barátom(csak pár hónaposak), valahogy egyik sem mozgatott meg bennem semmit.Akiért én odavoltam annak nem kellettem. Nem tudok együtt lenni valakivel úgy, ha egyszerűen semmilyen formában nem érdekel. Szerelem első pillantásra dologban nem hiszek, a kezdeti találkozgatáskor meg megrémít az,ha a fiú már 2 találkozás után odavan értem.Pedig annyira szeretném már azt,hogy én legyek oda valakiért és ne fordítva. Tudom hogy ez így nem jó, nem szeretnék egyedül maradni, de hogy ezt sulykolják belém hogy ez nem normális, tisztára kikészít.


2012. dec. 1. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Akkor lesz kapcsolatod, amikor akarod. Minden ember más. Azt tudom tanácsolni, hogy lazíts magadon, és legyél egy kicsit nyitottabb a másik felé. És legyél magabiztos. Ha látja rajtad a pasi, hogy határozott személyiség vagy, és nem egy befásult valaki, akkor hamarabb rátalál a szerelem. Csak úgy tudsz odalenni valakiért, hogy elfogadod olyannak, amilyen. És ne várj a fehér lovas, szőke hercegre. Merj kockáztatni. Lehet, hogy párszor veszíteni fogsz, de az is lehet, hogy megtalálod az igazit. De ha veszítesz, az se rémisszen meg. Abból tanul az ember.
2012. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Persze a tündérmesékből én is kinőttem. Olyan helyzet már volt, hogy hónapokig találkozgattam a sráccal, nem randiszerűen csak közös programok stb.Aztán bepróbálkozott nagy nehezen, de addigra már megismertem annyira, hogy nem jött be a stílusa és csúnyán hangzik de nem kellett.

2012. dec. 1. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"A szeretetre nem várni kell, hanem alkalmasnak kell lenni rá. Alkalmasnak az odaadásra és a befogadásra. Mindkettőre. Csak az egyik nem elég. Tanítsd meg magad szeretni! Próbáld meg a lényedet ebben a sötét világban szabaddá, fényessé és sugárzóvá tenni! Magától nem lesz az. Senkié. Azzá leszel, akivé teszed magad S ha kihűlt körülötted a világ, és jéggé fagyott az élet, fűts be önmagadban és áraszd a meleget! Meglátod mennyien jövünk majd köréd. Mert mindannyian fázunk. És félünk. És oda gyűlünk, ahol meleg van még." (Müller Péter)
2012. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

először is állítsd le az ősöket. nem ettől lesz pasid, ha folyton csesztetnek.


gondolom ennyi idősen már dolgozol. próbálj a kollégákkal közös programokra menni, bulizni, hátha lesz valaki, akivel megtetszetek egymásnak. nem feltétlenül munkatárssal, hanem akivel összetalálkozol, és elkezdtek beszélgetni.

ne add fel, biztosan van olyan srác, akivel összeilletek. :)

2012. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem dolgozok úgyhogy ez is kikészít.7köznap itthon ülök a 4 fal között, 7végén nagyritkán kimegyünk vhova de mindig ugyanazokkal az emberekkel.
2012. dec. 1. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

keress valamit amiben élvezetet találsz, írj, zenélj, kirándulj, fess, bármi...

ha látod hogy fejlődsz valamiben és közben lekötöd magad, elégedettebb leszel magaddal, teljesebb lesz az életed.

nem negatív gondolatok fogják kitölteni az elméd, hanem eszedbe fog jutni hogy van valami amit jól csinálsz és máris boldogabb leszel

sőt, a hobbi révén tudsz akár itt is beszélgetni másokkal, akár az egyesületben, vagy konditeremben, vagy bárhol ami kötődik az új hobbihoz.

megismersz új embereket és több esélyed lesz találni valakit.

amúgy engem is megrémít hogy túl hamar odavannak értem a pasik, vagy legalábbis úgy tesznek és nálam nem alakult ki még semmi

nem tudom ez miért megy olyan könnyen a pasiknál és néha kételkedek benne hogy őszinte mély érzelmekről van-e szó vagy csak állandó szexet akar mindegy kivel

nekem a bizalmatlanság a legnagyobb hátráltató dolog a kezdődő kapcsolatokban... lehet hogy neked is?

22/L

2012. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom hogy működik ez a pasiknál.Meglátnak egy lányt és máris rózsaszín köd?Mondjuk nekem azért macsókkal nem volt dolgom, hanem rendesekkel.Tényleg odavoltak értem. Pont ezért volt kínos, mert az agyammal tudtam hogy jó parti ,mert rendes, de mégsem vonzott (igaz elég unalmas volt). Ha ő meg már közeledett volna, akkor én automatikusan visszahúzódtam.Nagyon ciki.Megjátszani meg mint írtam nem tudom.
2012. dec. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!