Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elköltözni! Már...

Nem tudok elköltözni! Már beleőrülök az egészbe, utálok itthon lakni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom a tesómat aki miatt ebbe a helyzetbe vagyok,meg a gyerekeit is-akik nem tehetbek semmiről de arra emlékeztetnek h nem tudok innen elszabadulni,az anyámat is egyre jobban utálom mer6t ő sem csinál semmit,csak h nekem erre kell hazajönnöm 12 óra munka után h ti ölitek egymást? Ő az anyja a tesómnak legalább beszéljen vele h ha már ide szült a nyakunkra,dolgozni nem dolgozik,mutasson tiszteletet az irányomba!!!

Ha nem adom le a pénzem akkor 2 hónapot se adok és kifognak kikapcsolnak mindent,és viszi a bank a házat,meg még enni se tudnának. Így is hónap végén már veszekszünk az utolsó darab kenyéren.

Elegem van h össze vagyok zárva velük. Néha azon gondolkodok h megölöm magam. Vagy a tesómat szúrom le,mert miatta kell itt rohadnom és még ő esik nekem.meg ver meg,mert megmondom neki h akkora k.urva h azt se tudja kikről vannak a gyerekei. Meg h ha már ennyire szeret b.aszni akkor csinálja csak pénzért,mert akkor legalább én el tudnék költözni.

2 fizetésből nem lehet eltartani két családot. Anya fizetése megy a lakáshitelre egy az egybe,az enyém meg a számlákra,és alig marad vmi kajára.


2011. márc. 25. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elköltöznék, aztán oldják meg, ahogy tudják! Más szerencsétlensége miatt, nem éri meg tönkretenni az életed. Költözz el, légy boldog!
2011. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja,meg hiába mondom anyámnak h hirdesse meg a lakást mert nem akarok itthon lakni,csak azzal jön h de nem viszik el annyiért h a lakáshitelt ki tudjuk fizetni és akkor is majd közös albérletbe kellene menni h megéljünk. Kérdem én de MIÉRT????? Azt mondja azért mert neki van 2 személyi kölcsöne(az egyiket a tesóm vetette fel vele)meg hát a nyomorék tesómnak nincs munkája a gyesből mega családi pótlékből nem tud elmenni albiba,anyám meg a fizujából ami marad nem tudna fenntartani egy albit 4 személyre
2011. márc. 25. 10:02
 3/17 A kérdező kommentje:

és szó nélkül nézzem végig h a többiek meg mennek az utcára?


Azt nem tehetem meg

2011. márc. 25. 10:05
 4/17 anonim válasza:
Az első lépést neked kell megtenni. Hidd el, h ha Te megléped, akkor fognak megoldást találni. Tudom, h ez nehéz, mert valahol a rokonokat nem tudja az ember megválogatni, de ha már vérszívásról van szó, akkor lépni kell. Hidd el, h 1 héten belül fognak megoldást találni. Még 1x kérd meg az anyádat, h hírdesse meg a lakást és, ha nem, akkor öltözz költözz. :D Csak egy pár napig fogsz lelkizni rajta, de a nyugodságért meg fogja érni.
2011. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem teheted meg? Ők megtehetik ezt veled? Ha ennyire mártírkodsz, akkor meg nem kell itt sírni. Neked is csak egy életed van, ezt tartsd szem előtt, elég, ha anyádnak nincs több esze, és eltartja a nővéredet, meg a szaporulatát. Ezért ne te menj tönkre!
2011. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert mégis csak az anyám. Ő szült meg. A mocskos testvérem nem is érdekel. Csak ahogy nem adhatok egy marha nagy pofont anyámnak,úgy nem nézhetem végig ahogy hajléktalan lesz.
2011. márc. 25. 10:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Én lelépnék a francba, nem a te dolgod eltartani őket. Sok más lehetőséged nem nagyon van, vagy ott maradsz, vagy elmész, te döntesz, de ha nem akarod otthagyni őket, akkor tényleg ne itt sírjál, hogy mit tegyél, mert szerintem ez világos helyzet.
2011. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, de é megzsarolnám. Vagy kicsit helyreteszi tesódat hogy vegyen visszább, vagy elköltözöl. Meglátjuk, mit lép.
2011. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne hajléktalan, megoldanák valahogy, 1 fizetésből, meg egy gyesből simán fent lehet tartani egy kisebb lakást meg gyereket is, tesómék pont így laknak, és köszönik, megvannak. Nem a te kötelességed eltartani őket!
2011. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

már többször mondtam h el fogok költözni és akkor ti meg dögöljetek éhen,vagy legyetek hajléktalanok,de akkor meg én voltam a bunkó,meg a rossz,meg a semmirekellő.

Mindig gondolok arra h vagy megölöm magam. vagy azt aki miatt ebbe a helyzetbe kerültem. Multkor mondtam anyámnak h elkéne mennem pszihológushoz h irjon fel nekem vmi antidepresszánst,de le szidtak h h az tök sokna kerül és erre nincs pénzt

2011. márc. 25. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!