Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek otthonról ilyen...

Elmennétek otthonról ilyen estben?

Figyelt kérdés
Ünnepi ebédről lenne szó,de testvéremék csak kettőre jönnek,ők akárhányszor meg vannak hívva hozzánk ünnpeségre,mindig rájuk kell várni,mert direkt késnek,nekem pedig kettőkor már kezdődne egy másik,bartáokkal megbeszélt programom.Testvéremék végett kellene megint lemondanom ezt a programot.
2012. dec. 2. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel tesódat, és mondd el neki, hogy más lenne mára a programod. Vagy jöjjenek hamarabb. Mondjuk 1-re vagy fél 1-re. Akkor még személyesen is tudsz vele beszélni.
2012. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele,egyre nem tudnak,csak kettőre....
2012. dec. 2. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj lemondanod a programot, csak csatlakozz a barátaidhoz később. Esetleg ha nem olyan fontos ünnep, akkor menj el, mindenki túl fogja élni szerintem.
2012. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!