Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem nevelőapámmal és...

Összevesztem nevelőapámmal és most ki akar dobni otthonról. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy hülye kis semmiségen kaptunk össze,de eddig nem durrant így el az agya. Konkrétan azon,hogy haj volt a kajájában,és tuti az enyém volt,mert biztos megint a kaja fölött szárítottam a hajam.Ez a mániája,holott mindig a fürdőben szárítom,tegnap meg hajat sem mostam.Van egy mostohatestvérem,húgom,az ő lánya ,na ő tényleg ott szárítja ahol eszünk,de az nem baj.

23 vagyok és sajnos hiába van diplomám,nem találok munkát.Na de tegnap szó szót követett és nagy ordibálások közepette közölte,hogy hétvégéig van időm elcuccolni,ő nem tart el tovább,oldjam meg. Anyám meg csak nézett és nem szólt,ami nagyon rosszul esett. Gondoltam,majd mára lenyugszanak a kedélyek,de tévedtem. Ma kérdezte nevelőapám,hogy tudom már hova fogok menni? Hát nem tudtam válaszolni neki,mert a sírás folytogatott és a hányinger kerülgetett.

Anyám nem szól semmit,hiába kérdezem,hogy most mi van,tényleg el kell-e mennem,mi lesz most,stb. Csak néz maga elé és hallgat.

Mit tehetnék,hova menjek? Apám rég meghalt,nagyszülők nincsenek,testvérem sincs,a rokonokkal már vagy 20 éve nem tartja anyám se én sem a kapcsolatot. Kétségbe vagyok esve,nem tudom,mit tegyek.


2012. nov. 28. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen anya nem anya, nehogymár hagyja kidobni otthonról a saját gyerekét mert a palija azt mondja..
2012. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Legrosszabb esetben hajléktalanszállóra. De azért kérdezd meg a barátadat is.
2012. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És anyád nem csinál semmit? Én tuti nem hagynám hogy egy "idegen" fószer kidobja a lakásomból a lányomat!
2012. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem anyám lakása,hanem a hapsié. Barátok...Általában ilyenkor van az,hogy felszívódnak,mikor szükség lenne rájuk.
2012. nov. 28. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem mész sehova és megvéded magad. aztán minél hamarabb meg kell szabadulni a pondrótól.
2012. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az övé a lakás,szóval nem sok szavam van ott.Amúgysincs,mert rühell,mióta összejött anyámmal.
2012. nov. 28. 18:19
 7/11 anonim ***** válasza:
sajnálom, ha ennyire kiszolgáltatottak vagytok. Biztos nincs semmilyen rokon, aki tudna segíteni, amíg munkát találsz? Apukád szülei? Neki testvér? És mi a helyzet az anyagiakkal? Nem örököltetek lakást valamelyik nagyszülőtől? Vagy a Te nevedre nm került semmi apukád halála után?
2012. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudsz csinálni, hogy nekiállsz albérlőtársakat keresni vagy szobatársat, úgy annyira nem vészes a lakbér és sürgősen keresel valami munkát, legalább egy ideig, aztán majd váltasz. Vagy kimész külföldre au pairnek és ott haladsz majd tovább.

Nem bírom felfogni az anyukák ezen reakcióit.

Velem ugyanez történt, de szerencsére én jöhettem mamámhoz.

2012. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos,mint írtam nincs rokunk akivel jóban lennén,ill nagyszüleim sincsenek. Keresem én a munkát egy éve aktívan,járok állásinterjúkra,mégsincs munkám.Nem olyan egyszerű ez a munkatalálás,mert könnyű azt mondani,hogy "keress munkát" ,de hol és mit? Mert nekem aztán tényleg nem büdös a munka,voltam gyárban,kocsmában,csináltam én mindent,nekem nem diplomás munka kéne,hanem olyan,ahol esetleg a minimálbért megkeresem.De semmi.És sajnos ez a helyzet sokunkkal azt hiszem!
2012. nov. 29. 06:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Még otthon vagy?
2012. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!