Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemétség...

Szerintetek is szemétség anyámtól?

Figyelt kérdés

Szóval, elég zűrös mostanában az életem és vannak olyan dolgok amiket jobb ha nem tud az anyám. Bár sejti és kérdezősködik róla, de mindig terelem a témát. Az éjszaka azt csinálta h felébresztett és kifaggatott, én meg olyan vagyok h félálmomba mindent kifecsegek. Így olyan dolgokat mondtam el neki amiket nem kellett volna.

Szerintem mindenkinek megvan a saját magán élete. és vannak olyan dolgok amik nem tartoznak másra.

Szerintem nem volt szép dolog ez tőle.

Ja mielőtt valaki rosszra gondolom, nem vagyok kábítószeres, és nem is ilyen téma.



2012. dec. 2. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól, hány éves vagy?

Függ attól, hogy milyen dolgokat titkolsz és sok minden mástól is.

2012. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fura, hogy ezt a tulajdonságodat használta ki, hogy megtudjon valamit, de szemétségnek semmiképp nem nevezném. Valószínűleg aggódik érted és mint anya szeretné tudni, hogy rendben megy-e az életed. Ha tud segíteni is fog benne szerintem.

Nekem nincs gyerekem, de valószínűleg én is próbálnék vhogy mellé állni, a látnám, hogy valami nincsen rendben. És segíteni csak azon lehet, aki hagyja :)

Szerintem meg örülj, hogy édesanyád aggódik érted és légy vele őszinte. Ritka az az édesanya, akivel ne lehetne megosztani bármit :)

2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, a párkapcsolatomból dolgokat. és anyám nagyon maradni. szval hogy hol vagyok vagy ilyesmi ezeket neki nem lehet elmondani, mert egyből büdös ribanc vagyok
2012. dec. 2. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De azt nem értem, mit jelent, hogy zűrös az életed. Nem hiszem, hogy a párkapcsolatodra gondolsz ezalatt.

Mindenesetre, az anyukád biztosan aggódik. Beszélgess vele, nem azt mondom, hogy mondj el neki mindent, csak azt, hogy napközben csacsogj vele. Egy-két dolgot ossz meg vele, hogy megnyugodjon és megkíméled magad az éjszakai faggatózástól.

De egyébként ne haragudj, nem tudom elhinni, hogy a barátod miatt ébresztett fel éjjel.

2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így, hogy semmit sem tudunk, elég nehéz véleményt alkotni...
2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetek vele. És el is mondok neki mindent, csak nem részletesen, de egyből elkezd variálni, és persze hogy olyan dolgokat kérdez amikben van igazság,de úgy gondolom h ez a része nem tartozik rá! Egyszerűen nem akarja megérteni, h nem kell tudnia mindenről.
2012. dec. 2. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos elmondtad, amit tudni akart? Én is elég beszédes vagyok félálomban:D, de mindenféle zagyvaságot összehordok, abból értelmes dolgokat ki nem venne senki
2012. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha aludni akarsz, akkor zárd be az ajtódat és akkor nem kérdezget.
2012. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sem, konkrétan mire gondolsz... És valóban, vannak dolgok, amik nem tartoznak rá. Ilyen pl a szexuális életed. Ha erre gondoltál...


Ugyanakkor ha más jellegű akkor őt is megértem. Van egy veled egykorú testvérem, na neki nagyon zűrös dolgai vannak. És sz@r látni, hogy anyám idegileg leépül miatta... És mindent utólag tud meg, komoly dolgokat...

24N

2012. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!