Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyámékat,...

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
15,5F
2012. okt. 30. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bővebben!
2012. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ülj le velük nyugodt körülmények között beszélgetni,mondd el h számodra fontos lenne egy kis szórakozás kikapcsolódás,hiszen minden fiatalnak jár ennyi,érvelj,mondd el h szeretnél kimozdulni egy kicsit emberek közé... aztán elmondod kikkel mennél és h hova,meddig tervezel lenni,és megigérni h úgy viselkedsz,hogy nem fogsz rájuk szégyent hozni. Aztán ha elengednek ezeket tartsd is be, vigyázz magadra ,és érezd jól magad :)

A bizalom a legfontosabb, ha elkezdenek bízni benned,s nem csalódnak akkor látni fogják ,hogy egy kis bulitól nem lesz semmi bajod (jó esetben) :D

És legutolsó sorban ha sikerült elérned célod,legyél hálás nekik :)

2012. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát nem akarnak soha elengedni sehova. mindig este 8ra otthon kell lennem pedig jól tanulok, nem füvezek, nem cigizek, nem iszok(legalábbis nem tudnak róla), soha nem mentem haza részegen, nem csináltam semmi ilyesmit.

egész nyáron próbálkoztam de még akkor se engedtek el. most egy utolsó "kétségbeesés", itt kértem segítséget hátha valaki tud valami jo kis módszert, mert hnap este haloween party lesz ( [link] )

milyen infó kéne amugy még?

2012. okt. 30. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Köss üzletet! Pl. hétvégi házimunka, ha elengednek. Egyébként a barátaidat simán elengedik a szüleik?
2012. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

üzletelést is próbáltam nem jött be. :(

amugy 2. köszi hátha ebből lessz valami :)

2012. okt. 30. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekik tedd fel ugyanezt a kérdést, hogy mit kellene ahhoz tenned, hogy megbízzanak benned annyira hogy elengednek.
2012. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy 15 éves gyereknek nincs helye buliban nemtől függetlenül
2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7! (20:59es)

nem véleményt kértem, hanem segítséget


többieknek köszönöm szépen a segítséget :)

2012. okt. 30. 21:26
 9/14 anonim válasza:
nincsmit :) na sikerült?? :))
2012. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9esnek üzenem h majd hnap reggelinél adom elő :D majd irom mi lett :D
2012. okt. 30. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!