Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem régen nagy csjozós...

A férjem régen nagy csjozós volt de kezd megint beindúlni egyszerűen nem lehet leállítani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen nagy csajózós volt,már fiatal korom óta ismerem őt és imádta a nőket ezt nem is tagadta és tagadja.Tudom hogy szeret engem,a szex jó vele de hatalmas étvágya van.Az elején megegyeztünk hogy tudom hogy milyen de megbízok benne és ha kicsit flörtöl az nem zavar de tudja hol és mikor kell megállni.Tudom hogy egy férfinak szüksége van erre és ezen a téren nem vagyok egy hárpia.Nekem is jól esik ha bókolnak vagy ilyesmi.Ezzel nincs semmi baj de akkor étvágya van hogy én nem bírom már ezt a tempót néha és néha olyan érzésem van hogy van neki valaki.Tudom hogy szeret ebben biztos vagyok de amekkora étvágya van a szex terén nem akarom elhinni hogy nincs még valaki.Ezt nem dörgölhetem az orra alá mert ilyen és kész,van aki kevésbé kívánja és van aki jobban,ezért nem szólhatok be neki,hiszen ennek tudatában választottam őt.Néha úgy érzem mintha ismét elkezdett volna csajozni,egyre hevesebb a szexbe és egyszerűen már nem bírok vele,ez így mind szép és jó de néha már túlzásba esik.Én sem vagyok egy önmegtartoztató fajta de má néha túlzásokba esik.


30N 35/F


2012. dec. 3. 11:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%

Házas embernek ne legyen szüksége arra hogy más nőknek udvaroljon...nem normális


Heti mennyit takar a nagy évágy ha szabad kérdezni?

Amikor kevesebbszer akarja akkor több melója nincs esetleg vagy egyéb amitől lefárad?

2012. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

ma 11:41


Itt nem arról van szó hogy házas vagy sem..mi ezt megbeszéltük ennyi.Megbeszélés kérdése.Nekem is jól esik néha ha mástól is kapok vissza jelzést nem csinálunk ebből ügyet,tudom ez sokaknak furcsa.


Minden nap van szex de van hogy napi 2 szer is akarja.Van mivel levezetnie,napi 9 órát dolgozik és sportol is mellette.

2012. dec. 3. 11:45
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Sokat nem tudsz tenni. Vagy elfogadod, hogy eléggé alapszinten -az ösztönök szintjén- üzemel a férjed, vagy besokallsz és keresel egy olyan embert, akinek ezen kívül is van amivel érdekesebbé teheti az életeteket.
2012. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
3-asnál a pont!
2012. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

ma 11:45


Én ezt értem de ez nem ösztön szint.Vannak emberek akinek nagyobb az étvágy van akinek kisebb.Erről nme tehet az ember,ha valaki ezeket elnyomja akkor azért lesz frusztrált.Én elfogadtam így és nyílván ennek tudatában választottam őt de néha nem birok vele...

2012. dec. 3. 11:48
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél neki műpuncit akkor.


De komolyan.


nincs olyan hogy "nagy az étágyam,jogom van megdugni minden szembejövőt,mert nekem ez jár"

2012. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

"Itt nem arról van szó hogy házas vagy sem..mi ezt megbeszéltük ennyi."

"nem szólhatok be neki,hiszen ennek tudatában választottam őt."


Most lehet nem fog tetszeni amit írok!

Igazad van,tudtad hogy ilyen,nem újdonság számodra,nem titkolta,de rólad meg lerí,hogy nem tetszik ez az oldala,tartasz tőle,hogy megcsal,nem őszinte veled.....


Ki milyen virágot szakít,olyat szagoljon.

Ergó?

Szépen csukd be a szádat,és ne panaszkodj,te választottad őt......


Mit tehetsz?

Ha nem tud veled betelni,illetve szüksége van arra,hogy tudja hogy más nők is odavannak érte,+ nem tud veled betelni,akkor nagy a valószínűsége hogy megcsal majd....

Vagy beszerveztek egy másik nőt,ami nem megcsalás,de én nem mennék bele....esetleg nyitott kapcsolat,ha ez sem ok,nem tudom....

2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
A különböző szexuális igényekbe bele szoktak menni a kapcsolatok. Nekem is volt egy barátom aki egy idő után heti egyszer akarta csak, míg én 3-4szer. Nem mondom, hogy csak ezért, de vége is lett. Fiatalok voltunk mi lett volna később.
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

nincs olyan hogy "nagy az étágyam,jogom van megdugni minden szembejövőt,mert nekem ez jár"


Nem biztos hogy ez így van csak a nagy étvágyból gondolom ezt és feltételezem ezt.Nem tagadom a napi egyszeri szex nekem is belefér de néha az sem elég neki,vagy is nem néha hanem elég sokszor.

2012. dec. 3. 11:52
 10/34 A kérdező kommentje:

ma 11:52


Az elején én is bírtam a napi kettőt de volt hogy hármat is,de nekem elég napi egyszer is,és nem azért mert nem kívánom.Kívánom mert ad magára és ápolt nem egy elhízott igénytelen.Egyszerűen nekem erre van igényem,szerintem a legtöbb házassághoz képest ez a napi egy még így is elég jó arány.Mondtam már neki hogy próbálja magát tűrtőztetni,azt mondta nem tudja ő ehhez an hozzászokva és csak frusztrált és ideg beteg lenne tőle.

2012. dec. 3. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!