Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny?

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Barátom anyukája meghalt már 4éve. Én főzök neki mindig én pakolok, mosok, takarítok stb.

Apukájának lett új barátnője (egyébként egy aranyos nő). Mindig főz ha náluk van, mos stb.

Olyankor fura érzésem van :( de miért?

Zavar...pedig tényleg normális nő :( részemről normális ez?


2012. dec. 4. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félsz, hogy megváltozik a családban betöltött pozíciód. De ha majd látod, hogy ugyanúgy szeret az apósod is, mint előtte, akkor elmúlik ez az érzés.
2012. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lehet a dologban, amit a kedves első válaszoló is írt. Ne aggódj, tedd tovább a dolgaidat ugyan úgy ahogy eddig, esetleg amikor lehetőséged adódik, talán próbálj meg besegíteni a hölgynek. A közösen végzett munka közelebb hozhatja az embereket, a segítőkészséged pedig szintén egyfajta közvetlenséget eredményezhet. Ezek szerintem segíthetnek az általad említett érzések elhagyásában. Csak nyugalom, teljesen rendben van veled minden. :)
2012. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki végre több időd jut magadra, mert van valaki aki besegít.
2012. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

hát remélem változik, mert tegnap is majdnem felrobbantam amikor megcsinálta a barátom másnapi melos kajáját.. amit mindig én csinálok.. tudom, hogy segíteni akart, de ezt az én megszokott feladatomnak érzem :(

2012. dec. 5. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!