Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (vidéki rokon)

Mit tegyek? (vidéki rokon)

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok.Szokott jönni hozzánk félévente 1x-er 1 hétre a vidéki rokonunk (2 évvel nagyobb mint én) és amikor eljön mindig jól indul minden.Aztán amikor bemegyünk a belvárosba akkor elkezd magának mindent megvetetni.Aztán vannak olyan időszakai,hogy mindenre ilyen válaszokat ad: Ok,Szup,Oks,Yes,No

És én nagyon szeretem,meg a szülei is nagyon aranyosak.Csak mindig (amikor náluk vagyok) elkezdi mondani,hogy Budapest nem jó meg stb. és amikor megkérdeztem h akkor hol akar lakni;azt válaszolta,hogy Budapesten. Akkor ezt miért csinálja? És most jön a legnagyobb dilemmám:

Amikor nyaranként (1 hónapot) együtt vagyunk mindig a nagyszüleimhez megyünk le Tihanyba (ott laknak).És amikor ott vagyunk néha úgy érzem,hogy a nagyim figyelmét teljesen leköti. És engem meg mindig leszid a nagyim,hogy (nagyon szeretek vívni.) ne nyagassam már a rokonunkat a vívással. Akkor mit tegyek? Volt olyan amikor sírtam is mert olyan volt,mintha ott sem lennék.

Am meg mielőtt bárki bármit mondana nincs bajom a vidékiekkel.Semmi! Sőt szeretek vidéken lenni. Egyáltalán nincs bajom az állatokkal.Nem vagyok kényes. Előre is köszi a válaszokat.

13L


2012. dec. 4. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15éves..Csak kamaszodik :D Meg fog változni ne félj.A legjobb amit tehetsz hogy vársz
2012. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Várok ...de mennyit kell várjak?
2012. dec. 4. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem teljesen értem, hogy mi a kérdésed, és mit is vársz tőlünk pontosan. Szerintem inkább csak le akartad írni, hogy ez zavar téged.

Tenni nyilván semmit nem tudsz, max. annyit, hogy nem mész el vele sehova, nem maradsz vele egy hónapot Tihanyban, stb.

Nagyidnak mondd meg (négyszemközt), ha úgy érzed, hogy téged elhanyagol a másik unokája(?) miatt.

Ha meg akar vetetni magának dolgokat, mondd neki, hogy nincs pénzed, nem tudod megvenni.

Ha idegesítő őt a vívás téma, ne beszélj arról - attól még, hogy neked ez a hobbid, másnak nem biztos, hogy ez érdekes. Ebben igaza van a nagyidnak.

Hogy szereti-e Budapestet, és hogy akar-e itt lakni, az teljesen érdektelen a te szempontodból, kár ezen egyáltalán agyalnod.


A lényeg: kicsit gyerekesen állsz az egész dologhoz. Ez nem csoda, hisz gyerek vagy, de ha kívülről látnád a dolgot, akkor te is azt mondanád, hogy ez azért igencsak túl van lihegve.

2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. Azt viszont nem lehet tudni, hogy mennyit kell várni. Van, aki hamar érik, és van, aki nem. Ha eléri a 17-18 évest kort, akkor máshogy fogja látni a dolgokat. De ez változó.
2012. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!