Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabálytalan, ha az olcsóbb...

Szabálytalan, ha az olcsóbb kötelező miatt a vidéki nyugdíjas idős néni rokon nevére veszem meg az autót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, sokan csinálják
2010. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yamy válasza:
Nem szabálytalan, de azzal vigyázz, ha netalán az idős néni meghal, az örököseire száll az autód!
2010. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Még kérdezed?

De ajándékozd meg a Nénikédet legalább egy autókirándulással.

Hogy szerencséd lessz-e vele, az már a Te dolgod.

Minden akciónak megvan a reakciója.

Aztán ne mond, hogy senki sem figyelmeztetett!

2010. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabálytalan.

Én nem játszottam ki ezt a kis kaput elég sokat fizetek a biztosításra az ilyenek miatt akik ezt kijétszák. Én nem is engedném olyan nevére írni az autót, biztosítást akinek nincs jogsija.

2010. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45


már bocs de nem azok miatt fizetsz sok biztosítást, akik nem hajlandóak irreális összegeket kifizetni bizt.-ra, hanem azért mert a biztosító 100000%os haszonnal dolgozik, illetve el kell tartani a sok biztosítási csalásból élőt is. a bizt. csalásokban a biztosító is benne van, szóval nem igaz hogy nem lehetne elejét venni!


nonszensz, hogy a biztosítás akár 80 ezer ft. is lehet évente egy 400e ft-os autóra, ami ráadásul lomha, azaz nem lehet vele száguldozni.


a kérdezőnek:

legyél te a tulaj, és akkor az öröklésből nincs gond, a rokon meg az üzemeltető. az üzemeltető fizeti a biztosítást, viszont az autót nem adhatja el, hiszen a tulaj Te leszel. sokan csinálják ezt, nem illegális, és szerintem nem is erkölcstelen, hiszen a biztosítók alap díjai irreálisak, tök egyértelmű hogy mindenki megpróbál spórolni.

2010. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!