Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebeszélni sem szeretném,...

Lebeszélni sem szeretném, viszont nem is örülök neki, hogy itt hagyna minket hetekre. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjem elhatározta magát, hogy a kis vállalkozását megpróbálja uniós területeken is "hasznosítani". Az ötlettel semmi bajom, tudom hogy értünk a családjáért csinálja, hogy jobb legyen...

viszont: én itt maradok egy 4 éves kisfiúval, májustól pedig már két gyerkőc lesz. A problémám az, hogy semmi segítségem nincs, másrészt pedig nagyon félek attól, amit sok helyen olvastam, hogy erre rámehet egy házasság is. Félre ne értsétek, megbízunk egymásban, viszont ez még nekünk is teljesen új terep lenne. És hát azért az ördög nem alszik....Szegényt nem akarom lebeszélni, mert látom rajta a lelkesedést, és hát amit ő elképzelt eddig is, véghez vitte, mindenben támogattam, támogatom elvégre a család érdekében teszi. Viszont megvan bennem ez a félsz, hogy mi lesz? Mi lesz ha egy idő után kedve sem lesz hazajönni az "unalmas" családjához?? Sajnos az én környezetemben is van negatív példa erre, és lehet emiatt tartok én ettől. Akik szintén ilyen szituban vannak, ugye van azért pozitív példa is?


2012. dec. 4. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időről volna szó? Úgy írod hetekre. Tudom, hogy nem könnyű, de úgy gondolom pár hetet ki lehet bírni, ha a vállalkozásához szükség van ehhez. Miért gondolod, hogy pár hét kintlét, munka után ugye nem lenne kedve hazajönni a családjához? Van más jel is ami miatt erre gondoltál? Neked kell ismerned a férjed, hogy mennyire megbízható.
2012. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy ő mit tervez, és az is, hogy a munka hogy követeli meg...ezért írtam, hogy még ismeretlen terület ez nekünk...

Bízom bennünk, és bízom benne is, viszont inkább attól félek, milyen hatással lesz ez a kapcsolatunkra, ami most abszolút tökéletes. Mondhatnám úgy is, hogy az ismeretlentől való félelmem még egyenlőre erősebb ez ügyben.

2012. dec. 4. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem válaszoltál, hogy ez mennyi idő lenne, de egy tökéletes kapcsolatnak pár hét különlét nem árthat meg. Szóval még mindig nem értem, miért félsz? Való igaz, nem lesz egyszerű, de szerintem attól nem kell félni, hogy megváltozik a kapcsolatotok pár hét különléttől. Sőt, csak még erősebb kell, hogy legyen.
2012. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én is ebben bízok, hogy ami most erős köztünk, az tényleg csak erősebb lesz. Már kezdem magam felkészíteni, és biztatni magam, hogy nem lesz semmi gond. :)

2012. dec. 4. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ti esetleg nem tudtok utana menni? Mondjuk majusban megszületik a baba es juniusban ha meg mindig kint kell lennie akkor mentek utana? Ha itthon sincs senki aki segitsen, akkor szerintem mindegy, hogy hol vagytok, csak együtt legyetek.
2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!