Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :' ( minden...

Minto kérdése:

Mit tegyek? :' ( minden nagyon rossz. Segitesdetek kérlek?

Figyelt kérdés

1kérdés: 13 éves lány vagyok. Most váltottam iskolát, és a dolgok az eddigi legroszabbra fordultak.Az előző sulimban is a jófejek közé osztottak, és itt is. Mindig serettem kitűnni, és azt akartam hogy ugy nézzzenek rám mint egy példaképre. Elég sok mindenkivl bunkózok. Káromkodok, és nagyon nemvagyok büszk magamra. Probáltam megváltozni, de akkor meg azért csufoltak ki. Mit tegyek?:'(

2. kérdés: ugy gondolom szükségem van valakire akire felnézek, egy bálványra aki erőt ad. Mondanátok nekem olyan személyeket akik jók lennének példaképnek?

3. kérdés: 164 cm vagyok és 51 kiló.:'( nagyon szeretnék ezen változtatni d nem megy a fogyás, ugyérzem csödtömeg vagyok, és habár a barátaim mondják hogy pont jóvagyok igy, én nem ezt érzem. Hogyan fogyjak le?

4. kérdés: A családom. Anya azt mondta válni fognak apával, apa meg ngem hibáztat, PEDIG VAN KÉT TESÓM is. Hogy miattam van ez az egész, aztmondta begyógyszerezi magát, és akkor nincs probléma ha meghal. Plusz azt is mondta,hogy meg fog ölni, meghogy gy retks ribanc vagyok. Mostanában hazaérek, felrohanok a szobámba, és kulcsra zárom az ajtót és bőgök. A jegyeim roszabbak letek, nemtudok figyelni orn mert keresem a kiutat. Hogy mit tehetnék?? Mindent elrontottam. Senkinek sem felelek meg. Ugyérzem meg akarok halni, hogy ennek mind vége legyen. Hogy mindnki boldog legyen mert csak bajt okozok...Mitcsináljak?? Kérlek komoly válaszokat szeretnék, nagyon rosszul vagyok.:'(



2012. okt. 20. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Legyél normális, tanulj, viszonyulj kedves a többiekhez, és ennyi. Azért csúfolhattakki, mert hirtelen más lettél, ne add fel. Hosszútávon a normális, "rendes" embernek jobb.

2. Szerintem nincs rá szükséged, de ha mégis, Sandra Bullock, Emma Thompson.

3. Nyugi, nincs baj, szép vagy így. Ha pedig fogyni akarsz, menj esténként futni, vagy aerobikozni.

4. Apád nem normális, vedd tudomásul. Nem te vagy a felelős a felnőttek dolgaidért!!! Nem te rontottad el. Menj csak a szobádba, ne légy a szeme előtt, majd elcsitul, ha elválnak, eltűnik. Addig bírd ki ép ésszel!

Vannak, akik szeretnek, tudod?!!!

2012. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
* kedvesen a többiekhez
2012. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy te lennél a felelős egy önálló, felnőtt ember döntéseiért? Azért ezt el ne hidd.

Szerintem gondold végig, hogy valóban milyen is szeretnél lenni - ez alapján, hasonló tulajdonságú példaképet találhatsz magadnak. Ha sikerül olyan tulajdonságokat kialakítanad és Tetszel Magadnak, akkor már nem fog érdekelni, hogy más mit mond - ezt tapasztalatból mondom.

2012. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

1.Ha sok emberrel bunkózol és káromkodsz és erre nem vagy büszke akkor ne csináld! Ne akarj másoknak megfelelni,legyél önmagad, hidd el hogy van aki így szeret.

3.Szerintem nincs semmi baj a súlyoddal,sőt talán kicsit kevesebbis is mint kellene.

4.Emiatt nagyon sajnállak:/ segítséget kéne kérni egy orvostól vagy pszihológustól.

Hidd el hogy a halál nem megoldás, előtted még az egész élet amiben az akadályokat lekell győzni nem pedig megfutamodni előlük. Ha szeretnél még beszélgetni erről nyugodtan írj privit:)

2012. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Ne másoknak akarj megfelelni, légy az aki lenni szeretnél, ha meg akarsz változni akkor ne akadályozzon mások véleménye.

2. Először döntsd el hogy pontosan milyen ember szeretnél lenni és válassz magadnak példaképet. Nem muszáj hogy valós vagy csak valós személy, lehet filmből is vagy meséből is.

3. Szerintem az alakod úgy tökéletes ahogy van, ne akarj rajta változtatni.

4. Próbálj meg tanulni, nem segítesz magadnak azzal ha a jegyeid romlanak. Az apáddal meg ne foglalkozz, bocsánat hogy ezt mondom, főleg mivel nem ismerem, de az alapján amit leírtál róla úgy h*lye ahogy van. Ha szeretnél nekem is nyugodtan írj privit, szívesen meghallgatlak és ha tudok segítek. :)

2012. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az istennek,hogy válnak és megszabadulsz apádtól.A leggusztustalanabb dolog egy gyerek hibáztatni a saját elrontott dolgaiért.A többi problémád szerintem csak a rossz családi légkör miatt van,aminek hamarosan vége.Kitartás!
2012. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj kicsim...most kezdesz kamaszodni, ami amúgy is nehéz időszak és a szüleid még rá is tettek egy jó nagy lapáttal.

Az első pontra én is csak azt tudom mondani, hogy ne legyél gonosz másokkal csak azért, hogy bizonyos embereknek megfelelj.

Főleg úgy, hogy te is érzed, hogy ez nem te vagy és szégyenled magad emiatt.

A második pont elég érdekes. Én úgy gondolom, nem feltétlenül kell példakép az embernek. Persze mindig lesznek bizonyos tulajdonságok másokban, amik inspirálhatnak, de ne akarj egy konkrét emberre hasonlítani!

A súlyoddal meg abszolút semmi gond. Nehogy fogyókúrázni kezdj ennyi idősen! Ha mindenképpen a fejedbe vetted, hogy nincs jó alakod, inkább sportolj valamit, de a koplalást és egyebeket tényleg felejtsd el.

Az utolsó bekezdésed szívszorító. Szörnyű, hogy egy apa ilyeneket mond a gyerekének, főleg, ha az még csak egy kislány.

Tudom, hogy rosszul esik, de egy szavát se hidd el! Vésd jól az eszedbe: te semmiért nem vagy felelős, ami a szüleid között történik!

Azért az érdekelne, hogy anyukád hogy reagál arra, ahogy apád beszél/viselkedik veled?

L/25

2012. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
anyukám pont ezért akarelválni.:\ apukám iszik elég sokat, meg bánt minket.
2012. okt. 21. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Példaképnek Jézust ajánlom.


Apukádtól kérdezd meg hogy pontosan miért te vagy az oka annak hogy ők válni készülnek? Mi olyat követtél el ami miatt nekik el kell válni? De pontosan mondja meg hogy mi az az ok.

Meg akar ölni? Ha olyan erősnek képzeli magát hogy képes lenne megölni a saját vérét a saját lányát. Akkor ezt az erőt miért nem ara használja fel hogy megmentse a házasságát és a családját?


1Korinthus 13:4

A szeretet türelmes, jóságos; a szeretet nem irigykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.

2012. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!