Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büszke lennél, ha a gyereked...

Büszke lennél, ha a gyereked orvosira járna?

Figyelt kérdés
És mindent megtennél, hogy támogasd?
2012. dec. 4. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Persze.

De ez nem csak akkor igaz, ha orvosira jár, hanem bármikor, mindig.

2012. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2012. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a vágya hogy orvos legyen, akkor persze.
2012. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ.

Ha azért tenné, mert ez az álma, akkor igen.

Ha azért, mert engem akar boldoggá tenni, vagy nekem akar megfelelni, akkor kár a támogatott félévekért.

Ha azért mert a család nyomást gyakorol rá, akkor inkább segíteném kikerülni ebből a pokolból.


Nekem az se számít ha szakmunkás lesz, de amit csinál azt szívvel lélekkel.

2012. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 wartburg353s ***** válasza:
100%
Igaz, az én fiam még csak 2 éves, de azt hiszem, akkor lennék rá legbüszkébb, ha jó ember lenne, becsületes és segítőkész, olyan, mint az apja. Ehhez nem kell, hogy orvosira járjon. De amúgy, ha ez lenne az életcélja, természetesen mindent megtennék, hogy támogassam, de azt hiszem, nem lennék rá büszkébb azért, mert orvosira jár.
2012. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálatos módon nekem a legtöbb orvosról nincs túl jó véleményem. Akikkel eddig én találkoztam,azok 80%-ban embergyűlölőek,türelmetlenek,lekezelőek stb. Szóval ezek miatt nálam valahogy soha nem számított top szakmának. Akkor lennék rá a legbüszkébb,ha az amit választ,azt szívvel lélekkel és szeretettel csinálja. Szóval egy fokkal nem lennék rá büszkébb,ha orvosnak megy mintha szobafestőnek. Amúgy mindenben 100% ig támogatom,ahogy erőmből telik.
2012. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, mert a családunkban a legmagasabb végzettség az érettségi, az is csak bátyámnak van.

Többre vitte mint én, ezért is, habár én egyszerű emberek közt éltem s magam sem bonyolítottam túl az életemet. Kétkezi munkából élek.

2012. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:26


Pont szobafestő vagyok, jó példa :D


Üdv : ma 22:28

2012. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját akaratából menne akkor igen büszke lennék rá.

(A legjobb barátom az orvosira jár, a családja akarta. Ő nagyon szenved emiatt.)

De büszke lennék rá bármelyik szakmában, ha becsületes, kitartó ember. Igyekszem ilyenre nevelni a gyerekeimet.

2012. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen büszke lennék ugy gondolom, habár még nincs gyerekem.
2012. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!