Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büszke lennél, ha a gyereked...

Büszke lennél, ha a gyereked orvosira járna?

Figyelt kérdés
És mindent megtennél, hogy támogasd?
2012. dec. 4. 22:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem csak ha orvosira menne. Egyébként ha jó ember lenne, akkor még büszkébb lennék rá.
2012. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az se számít ha szakmunkás lesz, de amit csinál azt szívvel lélekkel."


Ilyen egy igazi szülő, zöld pipa neki.

2012. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy büszke lennék rá.


Miért, létezik az a majom, aki ezt szégyellné?

2012. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Ja és persze,hogy támogatnám.

Szívem szerint leköpném azokat a szülőket, akik lakbért szednek a gyereküktől, mondván nagykorú, ahelyett, hogy elindítanák az életben.

A szülőnek kell segítenie a gyerekét és nem fordítva.


Nem vagyok gonosz teremtés, de remélem ezekre a fene nem nyitja rá az ajtót 80 évesen.

2012. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szívem szerint leköpném azokat a szülőket, akik lakbért szednek a gyereküktől, mondván nagykorú, ahelyett, hogy elindítanák az életben. "


De jó, hogy így gondolod!!!!


Bár látná ezt a véleményt anyám, aki lakbért is szedett, és a kaját is kifizettette.


Azért költöztem el, mert anyagilag ugyanott voltam, mintha külön laknék, plusz még szekált is folyton, hát akkor nem jobb elmenni tőle?


Most meg csodálkozik, hogy se én, se nővérem nem járunk haza!


Hát, vajon miért kellene?


Mikor így is célozgat rá, hogy ha ott eszünk, vagy oda megyünk, akkor adjunk is pénzt, mert ne élősködjünk rajta.

2012. dec. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Büszke lennék, igen :)

Mondjuk nekem a párom is orvosira jár. Nem azért szeretem mert oda jár, hanem mert jó ember.

Az viszont nem könnyű, hogy a legtöbben azzal jönnek, hogy milyen beképzeltek az orvosok, meg lenézik az embereket. A betegek tele vannak előítélettel az orvosokkal szemben. Az orvosok meg mindent le kéne nyeljenek.

Amúgy mindkét oldalt látom, hiszen mint páciens én is rühellek járni orvoshoz, mert nagyjából igazak az előítéletek. De megpróbálom mindig, újra és újra legyűrni ezeket magaban, mert így abból is kiölődik a jóindulat, akiben amúgy volt...


Visszatérve a kérdéshez, a gyermekemre akkor leszek büszke ha művelt lesz és becsületes. Ez független bármilyen szakmától...

2012. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

15-ös nagyon sajnálom :(


Legalább hátha elolvassa ezt pár ilyen eszement és befejezi ezt a marhaságot.

Felfoghatatlan számomra, hogy hogy lehet valaki anya létére ilyen.

Az én szüleim olyan jók..24 vagyok, egyetemi hallgató, nincs jövedelmem, de soha nem fordult meg a fejükben, hogy magamat kellene eltartanom, ameddig nem tudok elmenni dolgozni.

Sőt azt is felajánlották, hogy ameddig nem tudok lakást venni, addig lakjak náluk a továbbiakban is és nem fizessek semmit, se kaját, se rezsit, mert ők fognak megsértődni.


Őket valahogy sosem az érdekelte, hogy pénzt kell rá költeni, hanem a múltkor is felhívott apa, hogy már olyan jó lenne, ha otthon lennék,akkor lenne "gyerekzsivaly" :DD

2012. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos vannak olyan szülők is. Én most végzek a főiskolán és felajánlottam már amikor gyakorlaton voltam és kerestem, hogy egy kicsit azért haza adok, de nem fogadták el. Azt mondták, hogy amíg nem probléma nekik a számlák kifizetése, addig egy fillért se fogadnak el, inkább tegyem félre azt a pénzt. :)
2012. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ehh,én nem kerestem a gyakorlaton egy fillért sem :( :D

Szóval ha akartam sem tudtam volna adni. Viszont tőlem sem fogadtak el soha semmit, még meg is sértődtek.

Azt mondták ez a szülők dolga, nehogymár én anyagilag őket segítsem, mikor ők csináltak engem :D

2012. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hűha, nemigen sikerült még olyan kérdést feltennem, amelyiknél minden válaszra zöld kezet nyomtam:) Pedig most nagyjából ez történt:) Hmm... megnyugodtam, vannak még igazi szülők:)

Tegnap 22:26-os, nagyon sajnálom, hogy eddig ilyen negatív tapasztalatokat gyűjtöttél az orvosokkal kapcsolatban. Sajnos nem mondhatom, hogy nincs igazság abban, amit mondasz, mert nekem is rengeteg hasonlóval volt már dolgom. Remélem, én nem leszek ilyen :)

2012. dec. 5. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!