Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban, párkapcsolatban...

Házasságban, párkapcsolatban élők nektek van "B" tervetek?

Figyelt kérdés

Azzal az emberrel,akivel most vagy (teljesen mindegy, hogy házasságban vagy sem) el tudod képzelni úgy az életed, hogy örökké ő lesz a párod, feltétlen megbízol benne? Vagy van egy "B"terved is, ha esetleg beütne a baj, pl:van dugi pénzed, amiről a párod nem tud, de ha bármi olyan történne köztetek, le tudnál lépni?


Tudom, hogy a dugi pénz is közös egy házasságban a vagyonközösség miatt, de írok egy másik pl is: valaki fenntartja az örökölt lakást, hogy tudjon menni ha kell.


Tudom,hogy sok ember számára egyértelmű, hogyha vele vagyok, feltétel nélkül bízok benne, de sokan nem értenek ezzel egyet!


Akiknek nincs "B" tervük: mióta vagytok a párotokkal? miért gondoljátok úgy, hogy nincs szükségetek un."menekülési útvonalra"? Miért bíztok meg ennyire a párotokban, mivel bizonyította, hogy érdemes erre?


"B" tervesek: Ti mióta vagytok a párotokkal? Volt esetleg rossz példa előttetek pl szüleitek stb, akik miatt bizalmatlanok vagytok? Vagy adott okot a párotok, hogy ne bízzatok benne?


2012. dec. 5. 09:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

23# vok


albiban élünk amúgy

a félre tett pénz (havi 10 körül) nem csak B tervre van hanem h tudjak lakást venni majd

2012. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!