Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki anyám azért...

Miért akadt ki anyám azért mert 120 Ft-tal többet költöttem?

Figyelt kérdés
Osztálytársamnak voltam ma vásárolni, 500 Ft volt a fix összeg amiért vásárolni kellett. Se több, se kevesebb. Én viszont olyan lányt húztam ki (én is lány vagyok) akinek elég nagy szája van, meg olyan "vezéregyéniség". Én inkább visszahúzódóbb vagyok, és ezért is, a legdrágább cuccokat vettem(hogy egy kicsit jóba legyünk). Gondolom nem értitek az összefüggést, hogy miért kellett ilyen drága édességeket vennem, de sebaj, nem ez a lényeg. Ezeket vettem: M&m cukorka, milka kekszdarabos tábláscsoki, airwaves rágó, snickers. Ez került összesen 720 Ft-ba. Hazajöttem, anyám meglátta hogy többet költöttem mint amennyit kellett volna, az azóta ordibál. Mondtam hogy akkor vegye el a tábláscsoki és egye meg... Mit csináljak még hogy lenyugodjon? Azért 120 ft nem a vég... Zsebpénzem nincs úgyhogy nem tudom abból neki visszaadni.
2012. dec. 5. 16:59
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Ja és tervezek még a csomagba rakni egy kis finom gyümölcsöt.
2012. dec. 5. 16:59
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Az 220 forint. Gondolom nálatok számít minden fillér.
2012. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

Amikor ajándékozni kellett a suliban anno én is túlzásba ettem.

Hát nem tudsz mit tenni, ha nem békél ki ezzel, bár szerintem 120 Ft nem a vég, 220 Ft az már sokkal több lett volna. 120 ft szerintem még simán belefért.

2012. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Jégtánc ***** válasza:
85%
220FT-al volt akkor több:)) Valószínűleg nem is annyira az a probléma hogy mennyivel többet költöttél,hanem eleve az hogy nem maradtál a kereten belül.Gondolom próbál már rávezetni hogy ne költs többet mint amennyi van....Kérj tőle elnézést,meséld el neki is amit ide leírtál hogy miért költöttél többet.
2012. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ja igen 220 Ft bocsi. De akkor is...
2012. dec. 5. 17:06
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg 220 Ft. :D No hát, akkor majd mond azt neki, hogy visszaadod majd ha lesz saját kereseted. :) ne ezen múljon.

Mond azt neki, hogy ez csak egyszer fordult elő többet nem fog. 1 évben úgy is csak egyszer van ilyen.

2012. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
21%
Muterod nem egy százas, mi az a pár száz forint?
2012. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Képzeld számít a mai világban...
2012. dec. 5. 17:12
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

720-500=220

Biztosan azért "akadt ki" az anyukád,mert nem éltek valami jól,és ez a különbözet akár a holnapi kenyeretek ára is lehet...

Én személy szerint túlzásnak tartom a drágább termékeket (igaz,hogy jó minőségüek!) egy olyan személynek ajándékozni,akivel nem jössz ki túl jól.

Tudod,az általad említett típusúak mindig találnak valami kifogásolni valót.

Tudod,nem egy tábla csokin fog múlni a "barátságotok"...Az már régen rossz,ha a jól megpakolt csomag miatt fog veled szóba állni.

2012. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
38%
17:12 vagyok, ezért kell annyira ordítozni? Sokat érhet, amilyen gyenge a forint alapból.
2012. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!