Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy anyám...

Miért lehet az, hogy anyám nem akarja hogy kijöjjek a szobámból, csak akkor mikor már úgyis vége a napnak?

Figyelt kérdés
Van még pár fura tulajdonsága amit megfigyeltem,pl nincs kedve mozogni ha más szorgalmasan sportol a környezetében,feladja a fogyókúrát,ha más sikeresen fogy.Viszont ezek ellenkezője cselekvésre motiválja.Valamint ha én itthon vagyok szívesen csavarog egész nap,ha nem vagyok itthon akkor meg hajlamosabb az itthon ülésre.Miért lehet ez így?
2012. dec. 2. 16:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és uralkodni akar a konyhában meg az egész lakásban.
2012. dec. 2. 16:37
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Fel kellene keresnie egy szakembert.
2012. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert ez valamilyen tünetegyüttes?
2012. dec. 2. 16:39
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Pszichológiai eset.
2012. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem, de szerintem nem ép elmére vall, hogy akkor érzi jól magát, ha nem vagy a közelében! Szerintem (ahogy a példákat is írtad) ha valakinek pozitívan sikerül valami, pl. a fogyás, stb, annak örülni kellene, és akkor azt mondani saját magamnak: ha másnak is sikerült, nekem is fog!!

Valami nincs rendjén nála.

2012. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2012. dec. 2. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért írtam, hogy valami nincs rendjén nála, mert szerintem az ember örül, ha a gyerekei a közelükben vannak, akár kicsik, akár felnőttek!


Én nagyon boldog vagyok, ha a lányom körülöttem van, ha kapok egy ölelést, az olyan szívmelengető, és annyira jó érzés, hogy ki tudnék ugrani a bőrömből! Anyukádnak is ezt kellene éreznie!

2012. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A nap végén már szemmel láthatóan társaságot igényel,szívesen beszélget,vagy inkább locsog mindenféle érdektelen dolgokról.Nap közben viszont mindenbe bele akar szólni és tekereg,boltokban bolyong-miközben nem is főz csak hétvégére.A boltokba mászkálást korábban a főzéssel indokolta.
2012. dec. 2. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Hurrá, pontozzatok, csak mert leírtam, hogy kellene egy anyának reagálnia, ha a gyereke a közelében van. :) Melyikek vagytok? Akik nem kapnak így szeretetet, vagy akik ugyan ezt csinálják, mint a kérdező anyja? Gratulálok! :) Nyomjátok a piros pacsit, de rendületlenül :)
2012. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez fura, nálunk meg pont az a rossz, hogy a gyerekek egész nap a szobájukban vannak és ki se jönnek, csak amikor már feküdnénk le.
2012. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!