Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16éves lányotok...

Elengednétek a 16éves lányotokat a baratjához, aki 18éves, tv-zni? Nem feltenétek, hogy hülyeseget csinál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:44
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Elengedném. Ha butaságot akar csinálni, akkor azt bármikor megteheti. Én is voltam 16...
2012. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ez az első, akkor lehet, nem is aktus lesz, csak kis előjáték. Én elengedném, inkább legyen meg a bizalma bennem, hogy elmondja, ha kérdése vagy baja van a technikáról, védekezésről stb.


De azért nem értem, akik fent azt mondják, hogy a szülőnek nincs "lap osztva", semmi köze hozzá. Amíg a gyerek ingyenélő, és minden nap azt eszi, amit a szülei megvettek és a szülei által összedolgozott lakásban lakik, tehát kvázi mások irgalmából él mert még semmit nem tett le az asztalra, nincs szakma, teljesítmény, addig a minimum, hogy fogja be szépen a száját, mindent megköszön és engedelneskedik.

2016. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Amúgy én 18 éves voltam az elsőnél és korai volt, de a szüleim is azt mondták, milyen rendes fiú, nem tiltották, hogy nála aludjak, anyám elvitt az orvoshoz, hogy írjon fel fog.gátlót (ami méreg, és pl az orvosok többsége a saját gyerekét eltiltja tőle, mert veszélyes), pedig én egyáltalán nem akartam sem a fiút sem a szexet, mert még kicsi voltam, csak azt hittem, ez az elvárás, és hogy úgy sem lesz még egy fiú, akinek kelleni fogok.
2016. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!