Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te es a parod/ferjed ellentete...

Te es a parod/ferjed ellentetes termeszetuek vagytok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Temperamentumra igen, ő nyugisabb, lassabb, én hirtelen döntök, gyorsan dolgozok, könnyen felhúzom magam. De az érdeklődési körül és a véleményünk szinte mindig megegyezik.
2012. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi hasonlóak vagyunk.Ami a szívünkön,az a szánkon és ez nagyon jó.
2012. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Quorra ***** válasza:

Nem, inkább hasonlók vagyunk, persze van pár ellentét is, pl. ő lusta, én nem annyira.

L

2012. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mások vagyunk. Ő bika, én ikrek. Ő inkább nyel, én azonnal kimondom, ha valami bánt. Minél hangosabban mondom, annál jobban bánt, vagy annál mérgesebb vagyok.

Ő inkább duzzog órákig, én hirtelen haragú vagyok, de 5 perc után már mosolygok. Idegeskedek és csapkodok, ő inkább a megoldást keresi és sokkal nyugodtabb.

2012. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Temperamentum?

akkor nagyon is egyformák vagyunk.....

2012. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Párom Skorpió, míg én Szűz vagyok.

Mindenben ellentétesek, de ha már összehozott bennünket a sors a világ egyik és másik végéből, a KOMPROMISSZUM segítségével elgereblyézzük a dolgainkat.

Párom, csak meccseket, akció filmeket, néz, míg én a romantikus és kvíz műsorokat szeretem. D e ez csak a szabad idő, szórakozás. Természete türelmetlen, nem lehet vele vásárolni menni, Csak a hagyományos ételeket eszi, semmi új. Márciusban leszünk 50 éves házasok. Hát Ő 10 évvel fiatalabbnak néz ki, mint amennyi, én meg 10 évvel öregebbnek nézek ki mint amennyi vagyok. Ez a kompromisszum eredménye. Nem ajánlanám, ha még lehet változtatni.

2012. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!