Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben...

Ha visszamehetnél az időben csinálnál valamit másképp?

Figyelt kérdés
amit már idősebb fejjel megbántál és másképp tennél...?
2012. dec. 6. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
igen, de az akkori eszemmel nem tudtam volna
2012. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Ez meg milyen kérdés. Készítettél egy időgépet? :D Amúgy igen, bár nem tudom, ha máshogy döntök, milyen lenne most az életem, cseppet se biztos, hogy boldogabb lennék.
2012. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tanulnék, hogy most legyek valaki. Nem jönnék össze senkivel, maradnék egyedül. Az legkisebb gondommal is elmennék orvoshoz... ilyesmik. Ha ezeket megtettem volna, akkor most boldog, nyugis, egészséges, sikeres ember lennék. Még lehetek most is... csak rengeteg gonddal jár helyrehozni mindezt, unom már.
2012. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Én nem. 100%-ig biztos vagyok abban, hogy így jó minden, ahogy van. Ha megváltoztatnék valamit, akkor már nem biztos, hogy ugyanez lenne az életem, mint most.
2012. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Másik szakmát tanulnék.

Egyedül ezt csinálnám másként, minden másban úgy érzem, jól döntöttem.

2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Árvát vettem volna feleségül.
2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Azt hiszem nem. Persze sokak szerint ez hülyeség, de vannak determinált dolgok melyeket nem lehet kikerülni. Nem véletlen, hogy nagyon ritka az, hogy egy gyerek, nehezen viseli el, hogy olyan környezetbe került. Általában azt tartja természetesnek. Ha lumpen szülei vannak azt. Mindenki oda születik le, ahová le akar születni, mert ott dolga van. Olyan észbeli képességekkel születik, mint a környezetében általában. Ha olyan a környezete, a mintát viszi tovább, némi módosítással. Úgy hogy nem tudnál másként élni, dönteni, csak úgy ahogy a lehetőséged megengedi. 30 év felett, kicsit kitágul a látás módja, de még mindig ott van az otthonról hozott minta-. Úgy jó ahogy döntöttem. akkor ennyi telt tőlem. Nem lehet 40 éves ésszel, visszamenni gyermek korban.


Erre szokták mondani az őseim, igen a ha akkor. Kár ezen rágódni

2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
MINDENT!
2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Felsorolni is nehéz, mennyi rossz döntést hoztam életemben, de most jó helyen vagyok, végül ez az iszonyú hullámvasút ide vezetett, ahol béke van, nyugalom és szeretet. Ha biztosan tudnám, hogy más úton is ide jutok, akkor igen, sokmindent másképp tennék, sok emberrel másképp viselkednék és okosabb döntéseket hoznék a nehéz helyzetekben. De ha kockára tenném vele a jelenem, akkor inkább mégegyszer átélném az összes fájdalmat, mert megérte! Nagyon megérte!
2012. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
7-es! a kukába dobott gyereknek mi a dolga? hagyjuk ezt a determinációt. Az ész örökletes, a viselkedés nevelés hatására alakítható, az viszont igaz, hogy a körülményektől nehéz szabadulni. Pl. ritkán lesz egy sittes gyerekből cégvezető felnőttként.
2012. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!