Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Keressek neki...

Mit csináljak? Keressek neki szülőket? Próbáljam meg felenvelni? Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akit régóta ismerek, árvaházba került úgy 12-13 éves korában mert meghaltak a szülei. Nekem se volt jó gyerekkorom az alkoholista apám mellett ezért 18 évesen eljöttem otthonról. Idő közben becsúszott egy gyerek de a lány beteg így nekem kéne gondoskodni a gyerekről (valószínűleg örökre). Nem tudom hogy mit csináljak, fiatal vagyok, haverjaimon kívül nem számíthatok senkire, munkám van de egy kicsit jobb állásra lenne szükség ami lehet, hogy meg is lesz nemsokára. Próbálom összeszedni magam a gyerek miatt is meg amúgy sem mehet ez így sokáig. Jobb lenne neki egy olyan családban felnőni ahol lenne anyja, apja akik mindent meg tudnak neki adni de nem szívesen adnám oda mert mégis az enyém és nálam lenne a helye. Lehet, hogy pár év múlva minden megoldódna és akkor megbánnám az egészet. Te mit tennél ebben a helyzetben?

20/F


2012. okt. 15. 12:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
beteg az anyja a születendő babának?
2012. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Elvesztettem a fonalat. Kinek keresnel szülőket?
2012. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom mit tehetnél de sajnálom :(

A gyerek mennyi idős?

2012. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Most kié a gyerek a tied?

Ha tied,akkor nincs más választásod.

2012. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Bocs ha nem tiszta. Szóval a csaj velem egyidős és beteg de van egy közös fiunk aki már fél éves. Eddig együtt éltek.
2012. okt. 15. 12:51
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az édesanya beteg, akkor te vagy kötelezõ felnevelni, mert te vagy az apja. Szedd össze magadat és felnevelni a kicsit. Gyógyithatatlan az édesanya, vagy csak átmeneti beteg?
2012. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Rákos lett.
2012. okt. 15. 12:58
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
hát tényleg nem tiszta a dolog. Most lett az anya beteg? Nagyon beteg? Azért akarod örökbe adni? Mert egyedül maradsz a babával?
2012. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kivárnék ebben a helyzetben, hogy felgyógyul-e a gyerekem anyja. A gyerek a tiéd, neked kell felnevelned.
2012. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Műtötték már az anyját de nem javul az állapota, lehet hogy sajnos nem fog meggyógyulni. Azért gondolkoztam az örökbe adáson mert fogalmam sincs, hogy egyedül hogyan tudnék gondoskodni egy ekkora gyerekről.
2012. okt. 15. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!