Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a feleségemet, hogy ne vetesse el a gyereket?

Figyelt kérdés

A feleségem véletlenül teherbe esett, ő eddig ellenezte az abortuszt most mégis elvetetné a gyereket én viszont nem. Nem vagyunk öregek, anyagilag nem állunk olyan jól mint régen de belefér egy gyerek, a kapcsolatunk is jó, hely is van úgyhogy nem tudom miért nem akarja. Van még egy 2 és 5 éves fiunk, régen úgyis hármat akartunk csak valamiért meggondolta magát. Akarom azt a gyereket. Nem mondja el, hogy miért nem akarja így nem tudok neki mást mondani azon kívül, hogy szülje meg. Mivel lehetne meggyőzni?

32F


2012. dec. 6. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

"Akarom azt a gyereket."


Miért?

2012. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
2 gyerek után nem csoda hogy nem vágyik megint az éjszakai felkelésekre, fogfájós napokra. És a kisebb még csak 2 éves.
2012. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Jó a kapcsolatotok, de nem mondja el miért nem akarja a gyereket. Itt valami nem stimmel. Annyira még sem jó, csak azt hiszed. Valami tuti van a háttérben, és ezt sürgősen derítsétek ki,mert nagyon gáz lenne ha gyerekszülés után derülne ki hogy már nem szeret vagy valami ilyesmi. Nő vagyok, és ha olyan szituba lennék mint ahogy ti vagytok biztos akarnám a gyereket ha szeretnélek még. Akkor nem akarnám, ha valami mást forgatnék a fejemben, csak még nem akarnám elmondani. Mert ha a gyerekek fárasztják, és elég kettő, mert velük sem bír, ez mind olyan amit el lehet mondani. Szóval ne azt hajtogasd hogy akarod ezt a gyereket, hanem légy igazi társa a feleségednek és úgy beszélgess vele, hogy el is tudja mondani mi nyomja a lelkét. Ne vádold, nem vond kérdőre, okosan, türelmesen beszélgess vele.
2012. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%

"Nő vagyok, és ha olyan szituba lennék mint ahogy ti vagytok biztos akarnám a gyereket ha szeretnélek még. Akkor nem akarnám, ha valami mást forgatnék a fejemben, csak még nem akarnám elmondani."


Ez TE vagy. Nem a kérdező párja. Tök mindegy, hogy nő vagy, nem mindegyik viselkedik egyformán.

2012. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező azért gondolj bele, hogy a feleséged gyakorlatilag már évek óta csak gyereket szül meg csecsemőt nevel. Nem mindenki bírja ez, és akkor még egy csecsemő meg terhesség?
2012. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel, hogy te maradsz otthon vele.
2012. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
De miért kéne megindokolnia, hogy miért nem akarja? Ilyenkor meg az van, hogy bármire hivatkozik, csak ráfogják, hogy kifogásokat keres. Egyszerűen csak nem akarja és kész! Amit egyébként 2 gyerek után nem csodálok. Lehet hogy szegény végre magával is szeretne egy kicsit foglalkozni?
2012. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kérdezném meg tőle, hogy megpróbálnád elfogadni, ha megmondaná őszintén, hogy miért nem akarja. Te pedig mond el, hogy miért szeretnéd a babát. De ha nem akarja, nem kényszerítheted.
2012. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy nem győzhetsz meg egy nőt ilyen téren,ugyanis két dologért képesek vagyunk bármire,ha akarunk gyereket vagy ha NEM akarunk.Én sem akarok több gyereket,az enyém is 2 éves,egy jó ideig nagyon is elegem van ebből,pelenkázás-etetés-várépítés-hiszti-etetés-kaki-hiszti-szállj le az asztalról mert leesel és a gyerek már leesik-sírás-mindent megvegyél a boltból,mert ha nem hiszti.A Te feleségednél meg ugyanez duplázódik,5-6 év múlva talán nagyon bátor lesz és bevállalja a harmadikat,de most a háta közepére sem kívánja.Elfelejtettem még hozzáfűzni,hogy a nap folyamán amit leírtam még magammal nem foglalkoztam,alapvető dolgok,pl.vizet igyak,megfésülködjek stb. sokszor csak este jutok el odáig hogy nyugodtan leüljek 10 percre,hogy egyek valamit,nyugodtan,magányomban.
2012. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Az általad leírt történetben, nagyon nagy valószínűség szerint nem a tied a gyerek, és nem akarja a meglévő gyerekét, sem a te életedet tönkre tenni.


Annyit azért mondj meg neki, hogy: egy korábban abortuszt ellenző ember, ha elvégezteti ezt a beavatkozást, soha többet nem tudja elfelejteni és sokáig a kínok kínját fogja végig élni és sosem fogja megbocsájtani magának.

2012. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!