Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizártam a feleségemet erre...

Kizártam a feleségemet erre megsértődött és nem beszél velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fontos dologról beszéltem apámmal és nem volt se időm, se kedvem a feleségem féltékenykedését hallgatni. Elkezdett veszekedni, hogy én biztos megcsalom. Mondtam neki, hogy erre most nem érek rá, elkezdett hisztizni és mondtam, hogy beszéljük meg kint, előfe ment én pedig rázártam az ajtót. Vagy 10 perc után be is engedtem most meg alig szól hozzám és bunkózik. Amúgy nem tudom miért hitte azt. Mielőtt mondanátok jó a kapcsolatunk csak rossz napom volt és ilyenkor nem tudom elviselni ha hisztizik. Nekem kéne bocsánatot kérni?
2012. okt. 29. 16:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok, ezért kicsit elfogult is a hiszti témában, de szerintem most tényleg teljes joggal morcizik. Abban nincs igaza, ha ok nélkül féltékenykedik, de egy ilyen akció után, ahogy Te ezt rendezted (kizárod..) az a legkevesebb, hogy hűvös veled. Egy nő ilyenkor nem arra gondol, hogy jajj,de túlhisztiztem a dolgot, hanem arra, hogy megpróbálta felhívni a figyelmed, Te meg ennyire vetted emberszámba. Elég megalázó lehetett neki, bár szavaidból ítélve Neked valóban nem ez volt a célod,hanem csak elodázni a dolgot. Kérj bocsánatot, de azért szerintem neki is mond el, hogy nem tudod jól kezelni a hisztit :) Nem lesz gond szerintem, drukkolok! egy hisztis nő....
2012. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Feltételezve, hogy a kérdés nem kamu:

Nem lehet olyan jó a kapcsolatotok, ha ilyeneket gondol rólad. Ezt talán meg kellene beszélnetek, miután te bocsánatot kértél, mert szimplán paraszt voltál.

2012. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy majd később megbeszéljük mert nem érek rá de csak mondta a magáét tovább.
2012. okt. 29. 16:48
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Igaz ugyan, hogy a hiszti alapjában véve női tulajdonság, de tapasztalatom szerint a nő a jó kapcsolatban nem igazán szokott hisztis lenni. De valahol az is egy hisztis megnyilvánulás, ha valaki kizárja a házastársát, függetlenül attól, hogy azt az asszony vagy a férj teszi-e. Nem értem, mi lehetett az a fontos dolog, amit apáddal csak a feleséged távollétében beszélhettél meg. A jó házasságban a házastársakat érintő problémákat nem a szülőkkel beszéljük meg, hanem egymással. A szülő-gyerek kapcsolat ügyei pedig az esetek 99%-ában a házastársak mindegyikét érintik, mert a szüleinkkel kapcsolatos gondokat közösen kell vállalnunk, az örömöket pedig meg kell osztanunk. Ha a feleséged féltékeny, vagy okot adtál rá, vagy a családi környezetből adódóan alapállása, hogy a férj megcsalja a feleségét. A helyzet rendbetételét mindenképpen a bocsánatkérés egy szolíd formájával kellene kezdeni és tisztázni, hogy miért is pörögtél be annyira, hogy a kizárás mellett döntöttél. Utána ezt a féltékenység dolgot is mindenképpen tisztázni kell, mert különben az egész életeteket megkeseríti. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy emiatt folyamatosan marjátok egymást.
2012. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%
Igen: bocs! -a bocsánatkérésből nem kell nagy cirkuszt csapni- tudja, hogy igazad van. Ha nem érsz rá, azt meg kell értenie. Egyébként meg őszintén mondd meg, hogy nem csalod(ha így van) és ha sokáig hisztizik ezen, felmerül benned, hogy elhagyod- de akkor sem csalod. Fékhibás nővel nehéz élni, tanuljon uralkodni magán
2012. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Már bocsánat hölgyek, de a kérdésben az is benne van, hogy a kérdező az apjával beszélgetett, amikor a feleség belekezdett a saját monológjába. És hát ez is ordas bunkóságnak tűnik, tehát itt most az a nagy helyzet, hogy a feleség bunkóságát a férj bunkón reagálta le... ha jól értelmezem.

Kérdező, namost ez megesik, az emberek emberből vannak, aludjatok rá egyet, azután beszéljétek meg, lássátok be mindketten a hibátokat hogy elvesztettétek a türelmeteket, kérjetek elnézést EGYMÁSTÓL, és ígérjétek meg, hogy ezután jobban fogjátok tisztelni egymást. (aztán a 18-as karika már nem ránk tartozik:))))

2012. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem lehet úgy beszélni anyáddal hogy a feleséged is hallja, ott legyen...

Már nem nyár van hideg van hogy kizárd..

Elég bunkó dolog a feleséged kizárni a feltehetőleg közös otthonotokból!!!

Én nem csodálkoznék rajta hogy holnap ő zár ki ha beszél az anyjával!!!

2012. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

3° volt ott is 16:00 körül?

Mert akkor azért kicsit bunkó dolog volt 10 percre egy szál pulóverbe, és nadrágba kizárni, ha jobb idő volt, és volt rajta kabát, akkor szimplán nem teheted meg, hogy fogod és kizárod a közös házatokból. Ha nem közös akkor meg csak a szimplán a bunkóságod miatt kidobtalak volna, lehet hiszisnek tűnök, de ilyet ne csináljon senki a másikkal. Vagy kommunikáljanak rendesen, vagy hagyják az ilyen tajparaszt dolgokat.

2012. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
#4 "A szülő-gyerek kapcsolat ügyei pedig az esetek 99%-ában a házastársak mindegyikét érintik" - hát nem tudom, mi 15 éve élünk a párommal, de ettől még minden héten elmegy meglátogatni a szüleit és beszélgetni velük, az esetek 90%-ban egyedül, és én ezt tök természetesnek veszem. No, mert a páromnak csakugyan nem gyakran van olyan ügye, ami nem tartozik rám (azért néha olyan is van, pl ajándékozások, szép baleset lenne a jelenlétemben megbeszélni az én szülinapomat), node a szüleinek bőven lehetnek olyan ügyei, amit csak a saját gyerekeikkel akarnak megvitatni.
2012. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
#7-es, ha jól veszem ki, nem az volt a baj, hogy a feleség jelen volt, hanem az, hogy leállíthatatlanul elkezdte mondani a magáét, miközben a férj mással (az apjával) beszélt.
2012. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!