Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy folytatjuk a...

Van olyan, hogy folytatjuk a kapcsolatot, amit el kezdtünk? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Először is a kedves moderátornak üzenném, hogy szándékosan nem a szex-kapcsolat kategóriába tettem, mert ne 16 éves unatkozó gimnazisták véleménye érdekel, hanem felnőtt embereké.


A dolog 3 éve kezdődött, ahol én dolgoztam, ott dolgozott Lajos is biztonsági őrként, sokat beszélgettünk, mindig nagyon jól elvoltunk, azt hiszem, mindig is odavolt értem, viszont nekem férjem volt, akit szerettem, és nem sokkal később terhes is lettem. Ennek ellenére mindig beszélgettem vele műszak után, azt hiszem, nem volt közömbös (viszont sosem történt közöttünk semmi sem!).


Elmentem szülni, ő pedig kilépett, mire én visszajöttem dolgozni, így megszakadt a kapcsolat. Közben én elváltam a férjemtől.


1 hete nagyjából megláttam az utcán, és ráköszöntem, azonnal megismert, nagyon örült nekem. Éppen rohanásban voltam, mentem a gyerekért a bölcsibe, felajánlotta, hogy velem jön, és tényleg eljött velem, segített felöltöztetni a gyereket, aztán hazáig cipelte, mert a lányomnak nem volt kedve menni :)


Elkérte a számomat is, és azóta naponta minimum 2X felhív, sokat beszélünk, aranyos, és kedves.


A dolog szépséghibája: van barátnője, 7 hónapja, bár állítása szerint nagyon rossz a kapcsolatuk, és régóta fontolgatja, hogy elhagyja. Viszont nekem alapelvem, hogy nem független emberrel nem kezdek - amit meg is mondtam neki - és nem tudom, mihez kezdjek most, azon kívül, hogy mindezt őszintén elmondtam már neki.


Van ötletetek?


2012. dec. 7. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
van
2012. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mást nem kell tenned, mint várni. Most nála van a labda. Ha komolyan akar tőled valamit, lépni fog. Gondolom, tudja, hol talál. Sok szerencsét!
2012. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi bőven elég, elmondtad neki az elveidet, ő pedig lépni fog, ha úgy érzi. Biztos nem felejtett el, ha ennyire megmozgattad, hoyg időt akart veled tölteni, segített, stb. Várj és lépni fog, a leírtak alapján, biztos vagyok benne :)
2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus vagy neki, akkor elhagyja a barátnõjét érted. Addig ne hagyd magad, mert az lesz a bizonyiték, hogy akar tõled valamit vagy sem.
2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm!


Azzal nincs is baj, hogy várjak, de nem furcsa vele naponta többször beszélni, meg találkozgatni, holott neki barátnője van? Hangsúlyozom, ilyenkor nem történik semmi, csak beszélgetünk.

2012. dec. 7. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fura, de nem tilos :) Nagyon romantikus :)
2012. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira bejössz neki, aki otthagyja a barátnőjét. Lehet, hogy eddig is csak azért nem lépett, mert neked férjed volt, de most szabad lenne a pálya. Várj, ne ugorj bele semmibe, csak ha már ő tényleg lezárta a kapcsolatát. Egyébként én úgy látom az írásod alapján, hogy egy nagyon szép kapcsolat lehetne a tiétek!
2012. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon ritka dolog, hogy elfogadják az egyedülálló anyukákat, de ő azt hiszem, nagyon kapar, másként miért hívna fel naponta kétszer? :)


És igen, amíg magában nem tisztázta le, mit akar, addig nem kezdek neki semminek sem...

2012. dec. 7. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, amit már előttem megírt 1-2 embert. Ha valóban Veled akar lenni, és tisztáztad vele, hogy addig nem mész bele semmiféle kapcsolatba míg neki van párja, akkor szakítani fog. Nyílván érdeklődik irántad, szeretned Veled lenni, de szerintem még kicsit bizonytalan, hogyan tovább, mert ahogy írtad, egyik napról a másikra tűntél fel újra az életében. Én tutira veszem, hogy előbb-utóbb el fogja hagyni a jelenlegi párját, csak egyelőre még tapogatózik, hogy valóban akarnád-e Te is a kapcsolatot, nehogy 2 szék közül a földre essen.

Sok sikert, és boldogságot kívánok nektek ha úgy alakul! :)

2012. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!