Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy lányt és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és már egész jó köszönő viszony van közöttünk, viszont én szeretném ezt a "kapcsolatot" továbbvinni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
A személyes beszélgetést jobban szeretem, de akár még facebookon is ráírhatnék. Csak azt nem tudom, hogy hogy kezdjem. Közös ismerősön keresztül? De azt is hogy? Várom a tippeket, ötleteket, esetleg személyes tapasztalatokat!
2012. máj. 26. 08:10
 1/6 Tevion ***** válasza:
Nekem a heverom szervezett egy mozizást a barátnőjével mondtha a haver hogy hívjak valakit elhívtam és nagyon jó kapcsolatunk van :D
2012. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmiképp sem baráton keresztül ,mert így a lány gyávának fog tartani.!! Szerintem beszélgessetek kicsit Facebookon ,és ott megbeszélhettek találkozót akár a sulin belül is egy pár perces beszélgetésre, vagy a suliban is csak úgy odamehetsz hozzá beszélgetni. Ha bejössz neki ,akkor értékelni fogja a bátorságot .A lányok azt szeretik ,ha a fiú kezdeményez
2012. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 26. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha villantsd meg előtte "véletlenül" a pénztárcádat, amit bélelj ki pár 20 ezressel és a leghíresebb hitelkártyákkal. Persze 1-2 luxusautó slusszkulcsa sem árt. Kocsi nem kell, mert az ugye "az autószerelőnél van", szóval még a BKV-zást is be lehet magyarázni.


A legfontosabb, hogy ezeket ne te mutogasd, csak véletlenül vegyen észre egy-kettőt ezek közül.

2012. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan,biztos nem harap :) Ha kedves, nyitott, akkor biztosan örömmel venné a közeledésed. Ha meg bunkózik, akkor nem éri meg törni rajta magad :)
2012. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mit írjak neki? Hogyan kezdjem? :)
2012. máj. 27. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!