Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mamám ellenem hangolja az...

A mamám ellenem hangolja az anyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a mamám egyfolytában az iskoláról beszél, ha beteg vagyok azt hiszi hogy szimulálok, most is lázasan vagyok itthon és már hétfőn takarodjak iskolába lázasan mama szerint. Anyámat is ellenem hangolja mindenben. Egyszer hallottam a szobából, hogy engem beszélnek ki, a mamám össze-vissza hazudozik rólam, és persze anyám el hiszi.

Basszus 18 éves vagyok, és a mamám ezt csinálja velem. Most mit tegyek hogy befejezze? Mikor mamával beszéltem azt mondta hogy a javamat akarja meg csak jót akar...Persze a hazudozással. Anyával sokszor vesztünk össze mamám miatt...


2012. dec. 7. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mamád régen is csinálta vagy csak mostanában kezdte ezt? Hány éves? Ha csak mostanában kezdte, lehet nem rosszindulatból mondja, hanem ez a leépülés első jele nála, hogy kitalál dolgokat. Olvass utána annak a betegségnek hogy demencia.
2012. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem akarom a mamát védeni, de régen még az én nagymamám is mesélte, hogy bizony lázasan is elküldték a gyerekeket iskolába, ez volt a szokás - emiatt ne ítéld el, ő ebbe nőtt fel, te meg már egy másmilyen világba.
2012. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mamák többsége már csak ilyen, számomra inkább az a furcsa, hogy az anyukádat ellened lehet hangolni. Inkább az anyukáddal kellene beszélned és elmondani neki, hogy te őszinte vagy vele és hogy nem igaz, hogy nem tudja milyen a mama.
2012. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és még hozzátenném, hogyha mindig mama agyszüleményein fog veled vitatkozni és veszekedni, akkor tényleg neki állsz hazudozni és megtenni ezeket a dolgokat, hogy tudjanak miről beszélgetni és boldogok legyenek.

Persze, nem tenném meg! Csak, hogy érezze mennyire bánt téged, hogy ok nélkül kell bizonygatnod a dolgaidat!

2012. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Mama kereken 60 éves. Nem rég csinálja csak.
2012. dec. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!