Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vészelitek át a...

Ti hogy vészelitek át a karácsonyt az egész családdal?

Figyelt kérdés
nekem van 2 mostoha testvérem a fiú még itthon lakik a lány már nem férjhez ment 400km lakik tőlünk..és hát mi nem vagyunk jó viszonyban alig szólunk egymáshoz ha nálunk van(a fiú testvéremmel ugyan ez a helyzet)....és hát jönnek karácsonyra kis fiával(aki olyan rossz hogy nem lehet elviselni) 2 hétig nálunk lesznek én már előre idegbe vagyok h itt kell néznem őket olyan soká...lehet így azt gondoljátok h bennem van a hiba de 10év korkülönbség van köztünk és lehet azért ilyen a kapcsolatunk de az az igazság hogy ő magának való...nyáron is mikor nálunk voltak tiszta horror volt itthon az élet...szerintetek mit csináljak hogy jobb legyen mert az a zsivajt amit a kisfiú csinál nem lehet elviselni ha meg meg szólítom még az anyjának áll fejeb és csak veszekedés lesz belőle amit azért is nem akarok mert anyukámat nézem hogy 2 gyereke közül ne kéljen választania 20/L
2012. dec. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Először tanulj meg szöveget fogalmazni!
2012. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
20 évesen már benőhetne a fejed lágya. mondjuk legyél velük normális, kedves. a gyereket ne akard fegyelmezni, esetleg az anyjának szólhatsz (szépen), hogy fáradt vagy, nem tudná-e lecsillapítani
2012. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Az igen..., 20 éves.
2012. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el otthonról.


Az elviselhetetlen gyerekkel nem lehet mit kezdeni. Csak elviselni, de azt ugye szinte lehetetlen, tapasztaltam. Én leléptem, csak aludni mentem haza, amikor gyerek volt nálunk, így nem volt olyan rossz.

2012. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Tudod, én irigyellek!

Nekem meghaltak a szüleim (fiatalon és egyszerre) közeli rokonaim nincsenek, a távoliakkal megszakadt a kapcsolatom.

Csak a párom van, és nekem tényleg jelent valamit az a mondat, hogy "átvészelni a karácsonyt".

Több türelmet kívánok és békés ünnepeket.

2012. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Karácsonykor, kizárva minden rokon, még a gyerekeim se jöjjönek. Hétköznap bármikor, Karácsony, húsvét, meg hasonló napokon, hagyjon minket mindenki békén, ha épp nem dolgozunk is.
2012. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!