Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény a következő szituáció...

Vélemény a következő szituációról?

Figyelt kérdés
1 házban 3 lakás van. Egyikben élek én (28éves nő) a férjemmel s a gyerekeimmel, a másodikban a férjem apja és gyerekei, a harmadikban nem rokonok. A nem rokon átjön hozzánk, hogy szóljon, nyitva maradt egy kint álló autó ajtaja (nem tudta, hogy kié az autó). Megköszöntem, hogy szólt, mondtam neki, hogy szólni fogok a annak, akié. Megyek az apóshoz szólni neki. Semmi kösz vagy ilyesmi, helyette: szólj a férjednek, hogy csukja be. Mondom neki, nincs itthon. Erre ő: akkor hívd fel. Az após egyébként épp tv-t nézett. Semmilyen kapcsolatban nem áll ez a 3 család egymással egyébként. Vélemény?
2012. dec. 7. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bolhából elefánt....


Én, miután megköszöntem a szomszédnak hogy szólt, kimentem volna és becsukom.


És mi az hogy a 3 család semmilyen kapcsolatban sincs egymással? Nem apósodról van szó?

2012. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na várjál. hozzánk meg apósunkhoz egy a bejárat, de külön lakás. az idegenekhez külön bejárat van. érted? semmilyen kapcsolatban sem állunk. azt értsd ugy, hogy nem járunk össze.
2012. dec. 7. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen, így értem. Csak nem így írtad fent.


Miért nem mentél ki és csuktad be te?

2012. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez a történet akkora hatással volt rád, hogy itt a Gyk-n meg is vitatod?

Hívd fel a férjed, aztán jónapot!

Ha a férjedet is zavarja, hogy miért neki kell becsuknia az ajtót, akkor majd ő lerendezi az apóst.

Tényleg kicsit fel lett fújva.

2012. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mondtam neki is, de ő költözni akar :D mert hogy állandóan segít az azpjának aki szívességeket kér, pl húzza meg az autóját, vigye el ide oda (igaz tankol az autóba, de 5-6 órát van el az uram)
2012. dec. 7. 18:26
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és azt lehagytam, hogy ezt mind természetesnek veszi az idős úr. és meg velünk kiabál, ha beszélünk az idegen albérlőkkel, mert ő nincs velük jóba meg. a minap akart az após a nevére venni valamit, nem tudom mit, de nem lehet az ő nevére, mert nem szokta fizetni a dolgait, adósságai lettek. mondja a férjemnek, hogy akkor legyen a férjem nevére. ő meg nyilván mondta, hogy nem, mert aztán a nyakán maradna a tartozás. ezért is megkaptuk, hogy hálátlanok vagyunk. aztán ez már a sokadik volt, ez váltotta ki belőlem, hogy feltegyem kérdésnek.
2012. dec. 7. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:

En a helyedben kimegyek és becsukom a kocsinak az ajtaját és mindenki teszi tovább a dolgát.

De itt a kérdésedben ugy látszik nem ez a probléma, hanem a szivességek elvárása.

2012. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Anyam... Nem vagy szazas, ilyenbol problemat csinalni....
2012. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ki épített a lakást, amiben laktok?

kinek a pénzéből?

2012. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
férjem vásárolta az egészet saját pénzből, amit az apja és az ő gyerekei is laknak. és aminek egy részét az apja kiadta albérletbe.
2012. dec. 7. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!